Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 31 stycznia 2023 r.  Imieniny: Jana, Ludwiki

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Zwycięstwo było blisko

17.10.2011

Zwycięstwo było blisko

Wydawać by się mogło, że drużyna aspirująca do gry o awans do pierwszej ligi – BM Węgiel Stal z Ostrowa Wielkopolskiego - nie pozostawi w sobotę złudzeń gościom z Żor. Mimo coraz lepszej gry Hawajskich, nie wszystko jeszcze funkcjonuje tak, jak oczekiwałby tego trener Łukasz Szymik oraz kibice.

Boiskowe rozgrywki

17.10.2011

Boiskowe rozgrywki

W tym miesiącu Młodzieżowy Klub Sportowy Żory był organizatorem rozgrywek Otwartej Ligi Osiedlowej oraz Otwartych Turniejów Piłki Nożnej. W sobotę drużyny MKS-u rozegrały też siódmą kolejkę rozgrywek o Mistrzostwo Podokręgu Rybnik.

Brąz dla Koniczynki

13.10.2011

Brąz dla Koniczynki

W Rudzie Śląskiej odbył się wczoraj Regionalny Turniej Piłki Nożnej Halowej Olimpiad Specjalnych, w którym wzięło udział 17 drużyn z całego Śląska. Drużyna ST „Koniczynka” Żory została przydzielona do najsilniejszej grupy sprawnościowej A, w której zajęła III miejsce.

MKS dał radę

12.10.2011

MKS dał radę

Drużyny Młodzieżowego Klubu Sportowego Żory rozegrały w sobotę szóstą kolejkę rozgrywek o Mistrzostwo Podokręgu Rybnik. Była to bardzo udana runda naszych drużyn. Zobacz wyniki.

Ważna wygrana Baranowic

12.10.2011

Ważna wygrana Baranowic

W 1 lidze ROW ważne zwycięstwa odniosły drużyny z dołu tabeli. Zgodnie z oczekiwaniami FC Baranowice wygrały z Solszybem, odprawiając ich z bagażem sześciu bramek.

Zabrakło medali

11.10.2011

Zabrakło medali

Rekordowa liczba 776 osób wzięła udział w niedzielnym IV Żorskim Biegu Ulicznym.

Zwycięstwo przy wsparciu bębnów

10.10.2011

Zwycięstwo przy wsparciu bębnów

Pełni obaw byli przed sobotnim meczem z Gliwicami działacze żorscy, bo rywale są zespołem o bardzo dużym potencjale kadrowym, choć w ostatnim czasie dotknęła ich plaga kontuzji. Była nadzieja, że po raz pierwszy w tym sezonie wygramy na własnym boisku... Początek nie nastrajał optymistycznie.

Mamy Mistrzynię!

07.10.2011

Mamy Mistrzynię!

W 11,97 s. Ewa Swoboda pokonała dystans 100 metrów na Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 1-2 października w Kielcach. Zawodniczka UKS Czwórka Żory zdobyła tym samym złoty medal!

Koniczynka na turnieju tenisa

07.10.2011

Koniczynka na turnieju tenisa

Na krytych kortach w Roju, odbył się w środę IX Regionalny Turniej Tenisa Ziemnego Olimpiad Specjalnych – Żory 2011. Organizatorem turnieju była Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych „Koniczynka” działająca przy Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty.

Kto pobiegł najszybciej?

07.10.2011

Kto pobiegł najszybciej?

429 zawodników wzięło udział w Żorskim Biegu Jesiennym, zorganizowanym 3 października na terenie skate parku przy ul. Folwareckiej. Zobacz wyniki i zdjęcia.

Mistrz pobiegnie z nami!

06.10.2011

Mistrz pobiegnie z nami!

Dominik Bochenek – Mistrz Polski w biegach na 60 m i 110 m przez płotki, będzie gościem specjalnym niedzielnego Żorskiego Biegu Ulicznego. Udział w czwartej edycji tej imprezy sportowej, zgłosiło już 400 osób. Uwaga - utrudnienia w ruchu drogowym na trasie biegu!

Jak oni strzelają!

05.10.2011

Jak oni strzelają!

Na koncie zawodników z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego znalazły się ostatnio kolejne sukcesy. Tytuły Mistrza Polski i Mistrza Śląska, to najważniejsze z nich.

Sukces żorskich karateków

04.10.2011

Sukces żorskich karateków

Dwa medale - złoty i brązowy - przywieźli karatecy klubu „Shogun” Żory z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin do lat 21 w Sieradzu.

Kolejka druga - przełamanie w Katowicach

03.10.2011

Kolejka druga - przełamanie w Katowicach

Jednym punktem przewagi Hawajskie Koszule wygrały wczoraj wyjazdowy mecz z drużyną Mickiewicz Katowice.

Rekord Polski należy do Ewy

03.10.2011

Rekord Polski należy do Ewy

Dystans 100 metrów pokonała w czasie 11,97 sekund! Tym samym, Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, zdeklasowała swoje starsze koleżanki na zawodach ligi lekkoatletycznej, które odbyły się 24 września w Chorzowie i ustanowiła rekord Polski młodziczek.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"