Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

Medale młodych żorskich karateków

29.05.2012
Medale młodych żorskich karateków

Trzy medale - dwa srebrny i jeden złoty wywalczyli młodzi karatecy z klubu „Shogun” Żory na zawodach w Wodzisławiu Śląskim.

W niedzielę 20 maja odbył się tam V Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Ślaski organizowany przez Wodzisławski Klub Karate. W turnieju udział wzięli zawodnicy reprezentujący kluby z Wodzisławia, Jastrzębia Zdroju, Rybnika, Raciborza, Pawłowic i Żor.

W kategorii „Kata” (pokazy układów formalnych) do lat 10 drugie miejsce wywalczył 8 letni Dominik Chabrzyk, który startował też wraz siedmioletnim Szymonem Aleksandrowiczem także w kategorii „kumie” (walka). Obaj walczyli dzielnie, jednak trafili na starszych od siebie zawodników i swe walki przegrali. Z kolei w kategorii „Kumite junior” czwarte miejsce wywalczył Kuba Perenc.

Największy sukces odniosły jednak dziewczyny. Monika Kobryń zajęła pierwsze miejsce, zaś Anna Sobiesiek drugie w kategorii „Kumite dziewczyn 13-15 lat”.

Info i foto: „Shogun” ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"