Sobota, 27 lipca 2024 r.  Imieniny: Julii, Natalii

Archiwum artykułów

Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:

Medale młodych żorskich karateków

29.05.2012

Trzy medale - dwa srebrny i jeden złoty wywalczyli młodzi karatecy z klubu „Shogun” Żory na zawodach w Wodzisławiu Śląskim.

Plażówka na Sikorskiego

29.05.2012

Na turniej siatkówki plażowej zaprasza MOSiR do Zespołu Szkół nr 3 na os. Sikorskiego. Zgłoszenia - w hali przy Folwareckiej - do 30 maja, godz. 15.00 lub w dniu rozgrywek do 12.00. red.

Liga ROW: MaxBud na czele

29.05.2012

W pierwszej lidze w szlagierowym pojedynku spotkał się MaxBud z liderem rozgrywek FC Morgan. Spotkanie miało dwa oblicza. Pierwsza połowa to prowadzenie lidera, który strzela bramkę po rzucie rożnym.

Kolejne rekordy lekkoatletów z Żor

29.05.2012

W Wojewódzkiej Gimnazjadzie w lekkiej atletyce, która odbyła się w miniony weekend w Częstochowie uczniowie Gimnazjum nr 4 zdobyli aż trzy medale.

Otwarte Turnieje Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży oraz Liga Dorosłych

29.05.2012

27 maja na boisku Zespołu Szkół nr 6 na os. Pawlikowskiego odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej i II runda rozgrywek Ligi Dorosłych zorganizowanej przez Młodzieżowy Klub Sportowy Żory i Zespół Szkół nr 6.

Turniej streetball'a rozegrany

29.05.2012

W sobotę 26 maja przy hali sportowej MOSiR rozegrano turniej streetball’a. Zawody towarzyszyły festiwalowi „Południowy Rytm”. Do rywalizacji przystąpiło 13 zespołów z Żor i okolic.

Zostań Mistrzem Żor w Piłce Nożnej

25.05.2012

Przybądź i zwyciężaj najlepsza drużyno futbolowa Żor. Piłkarze z Żor nie dajcie się ograć gościom "z zagranicy". Otwarte Mistrzostwa Żor w Piłce Nożnej stoją otworem. MOSiR zaprasza.

Koniczynka w Europejskim Tygodniu Piłki Nożnej

25.05.2012

14 maja w Rudzie Śląskiej na stadionie GKS Grunwald odbył się Regionalny Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięło udział 15 drużyn z całego Śląska. Drużyna ST „ Koniczynka” Żory działająca przy Zespole Szkół im. Matki Teresy z Kalkuty po rozegraniu gier obserwowanych występowała w grupie A, w której zajęła I miejsce.

Dzieci też kochają futbol

25.05.2012

Zapowiada się dzień pełen emocji i pozytywnej energii. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wyjątkowy turniej z okazji Dnia Dziecka.

Czwórka najlepsza w rejonie

23.05.2012

Sportowcy Gimnazjum nr 4 zwyciężyli w miejskich i rejonowych zawodach lekkoatletycznych.

Dwa złota, trzy srebra i trzy brązy

23.05.2012

Dwa medale złote, trzy srebrne i trzy brązowe – to dorobek Salom Żory w Mistrzostwach Śląska w pływaniu rocznika 2001, które odbyły się 18 maja w Radlinie.

Liga ROW: Jak RKP wypunktował rywala

23.05.2012

W siódmej kolejce rozgrywek Ligi ROW doczekaliśmy się dwóch zmian nazw drużyn i tak RKP zmienił nazwę na RKP 4 RACING TEAM, a Iskra Rowień do swojej nazwy dołożyła Hetman.

Medalowa Czwórka

21.05.2012

Cztery medale, w tym dwa złote zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Mistrzostwach Śląska Juniorów i Seniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Częstochowie.

Polska biega, pobiegnij i Ty!

18.05.2012

19 maja, w ramach obchodów 740-lecia Miasta Żory zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "Polska Biega".

Brąz dla żorzan w barwach Rybnika

15.05.2012

Amatorska drużyna Hawajskich Koszul wywalczyła brązowy medal w Mistrzostwach Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich w Koszykówce.