Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 30 listopada 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Konstantyna

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Piłką po piachu

22.05.2009

Piłką po piachu

Wczoraj w Ośrodku MOSiR Żory odbyły się Mistrzostwa Żor Szkół Gimnazjalnych w siatkówce plażowej, których organizatorem był Marek Utrata. Triumfowali uczniowie z G-2.
 

Z mapą w ręku po regionie

22.05.2009

Z mapą w ręku po regionie

- Od dwóch lat usiłuję kupić mapkę z trasami rowerowymi na terenie naszego miasta. Niestety jest to niewykonalne – pisała niedawno internautka, Pani Wiesia. W związku z tym, mamy dobrą wiadomość dla miłośników rowerów.

Nabór trwa

22.05.2009

Nabór trwa

Klub Sportowy Żory informuje, że nabór do klas sportowych o profilu piłki nożnej, które od września będą działać w Zespole Szkół nr 6 na os. Pawlikowskiego jeszcze trwa.

Twardziele - baczność!

21.05.2009

Twardziele - baczność!

Każdy z członków tej grupy musi doskonale znać historię, a wiedzę o wojsku mieć w jednym palcu. Są zdyscyplinowani, dbają o kondycję i hart ducha. Z dumą noszą mundur. „Duzi chłopcy” bawią się w wojsko? Nie. To twardziele z Żorskiej Grupy Operacyjnej, których pasją są militaria.

I po zawodach

21.05.2009

I po zawodach

W poniedziałek w klubie Ambasada odbył się XI Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych. Turniej organizowany był przez Sekcję Terenową Olimpiad Specjalnych „Koniczynka” działającą przy Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty.

"Koniczynka" u prezydenta

19.05.2009

W czwartek Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych Koniczynka wraz z trenerami Wojciechem Surowcem i Mieczysławem Jakubowskim gościła u prezydenta miasta – Waldemara Sochy. Powodem wizyty było przyznanie zawodnikom i trenerom Sekcji nagród dla najlepszych sportowców.

KS Żory - na finiszu

19.05.2009

KS Żory - na finiszu

Runda wiosenna sezonu 2008/2009 jest od samego początku pełna niespodzianek. Miejsca w tabeli nie mogą być brane pod uwagę przy ewentualnych zakładach o wynik meczu. Każdy może wygrać z każdym i tym samym przegrać, nawet gdy się jest stuprocentowym faworytem. Ale to tylko podnosi napięcie i emocje. No i oczywiście – ciśnienie u Kibiców!

Majowo-sportowo

19.05.2009

Majowo-sportowo

MOSiR zaprasza na imprezy!

Jak ryby w wodzie

18.05.2009

Jak ryby w wodzie

Drużyna UKS Salmo Żory zanotowała bardzo dobre wyniki podczas II Rundy Ligi Klubów Śląskich rocznika 1997. Zawody odbyły się 15 maja w Katowicach. Na 17 drużyn nasi reprezentanci zdobyli 54 punkty i zajęli II miejsce w tej edycji. To na razie najlepszy występ drużyny rocznika 1997.

Rozgrywki Ligi Okręgowej

18.05.2009

Rozgrywki Ligi Okręgowej

Kolejny mecz KS Żory rozegra na wyjeździe 23 maja (sobota) o 17.00 w Jejkowicach.
Na stadion MOSiR-u Żory zapraszamy 30 maja (sobota) o godz. 17.00 na mecz z Naprzodem Syrynia.

Doceniony trud

18.05.2009

Doceniony trud

14 maja Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych Koniczynka wraz z trenerami Wojciechem Surowcem i Mieczysławem Jakubowskim gościła w Urzędzie Miasta Żory u Prezydenta Miasta Żory – Waldemara Sochy. Powodem wizyty było przyznanie zawodnikom i trenerom Sekcji Terenowej Koniczynka nagród dla najlepszych sportowców.

Kręgle pójdą w ruch

18.05.2009

Kręgle pójdą w ruch

18 maja w klubie AMBASADA odbędzie się XI Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych. Turniej organizowany jest przez Sekcję Terenową Olimpiad Specjalnych „KONICZYNKA”, działającą przy Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty.

Piknikowa sobota

18.05.2009

Piknikowa sobota

W sobotę odbył się już po raz VII Piknik osób niepełnosprawnych w Siewierzu - Wrężynie. Organizatorem pikniku w tym roku była Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowe" z Jastrzębia Zdroju. Wzięli w nim udział również uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.

Raz, dwa, trzy - bawisz się Ty!

15.05.2009

Raz, dwa, trzy - bawisz się Ty!

Wczoraj, pod hasłem “Raz, dwa, trzy – wszyscy na start”, odbył się Trzeci Turniej Gier i Zabaw dla Klas Integracyjnych.

Stabilizacja w rankingu ACAC

14.05.2009

Stabilizacja w rankingu ACAC

7 maja rozegrała się kolejna seria Amator Challenge Amba Cup 2009. Pierwsza trójka na pozycjach bez zmian. Czy dzisiejsze zmagania przyniosą zmiany? Zobacz aktualną tabelę. kh


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"