Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Medalowa czwórka

25.05.2009

Medalowa czwórka

W piątek w Częstochowie odbyła się Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce. Duży sukces odnieśli uczniowie Gimnazjum nr 4 w Żorach : Dawid Szcześniak zdobył złoty medal w skoku w dal, Jakub Chibowski zajął II miejsce także w skoku w dal.
 

Piłką po piachu

22.05.2009

Piłką po piachu

Wczoraj w Ośrodku MOSiR Żory odbyły się Mistrzostwa Żor Szkół Gimnazjalnych w siatkówce plażowej, których organizatorem był Marek Utrata. Triumfowali uczniowie z G-2.
 

Z mapą w ręku po regionie

22.05.2009

Z mapą w ręku po regionie

- Od dwóch lat usiłuję kupić mapkę z trasami rowerowymi na terenie naszego miasta. Niestety jest to niewykonalne – pisała niedawno internautka, Pani Wiesia. W związku z tym, mamy dobrą wiadomość dla miłośników rowerów.

Nabór trwa

22.05.2009

Nabór trwa

Klub Sportowy Żory informuje, że nabór do klas sportowych o profilu piłki nożnej, które od września będą działać w Zespole Szkół nr 6 na os. Pawlikowskiego jeszcze trwa.

Twardziele - baczność!

21.05.2009

Twardziele - baczność!

Każdy z członków tej grupy musi doskonale znać historię, a wiedzę o wojsku mieć w jednym palcu. Są zdyscyplinowani, dbają o kondycję i hart ducha. Z dumą noszą mundur. „Duzi chłopcy” bawią się w wojsko? Nie. To twardziele z Żorskiej Grupy Operacyjnej, których pasją są militaria.

I po zawodach

21.05.2009

I po zawodach

W poniedziałek w klubie Ambasada odbył się XI Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych. Turniej organizowany był przez Sekcję Terenową Olimpiad Specjalnych „Koniczynka” działającą przy Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty.

"Koniczynka" u prezydenta

19.05.2009

W czwartek Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych Koniczynka wraz z trenerami Wojciechem Surowcem i Mieczysławem Jakubowskim gościła u prezydenta miasta – Waldemara Sochy. Powodem wizyty było przyznanie zawodnikom i trenerom Sekcji nagród dla najlepszych sportowców.

KS Żory - na finiszu

19.05.2009

KS Żory - na finiszu

Runda wiosenna sezonu 2008/2009 jest od samego początku pełna niespodzianek. Miejsca w tabeli nie mogą być brane pod uwagę przy ewentualnych zakładach o wynik meczu. Każdy może wygrać z każdym i tym samym przegrać, nawet gdy się jest stuprocentowym faworytem. Ale to tylko podnosi napięcie i emocje. No i oczywiście – ciśnienie u Kibiców!

Majowo-sportowo

19.05.2009

Majowo-sportowo

MOSiR zaprasza na imprezy!

Jak ryby w wodzie

18.05.2009

Jak ryby w wodzie

Drużyna UKS Salmo Żory zanotowała bardzo dobre wyniki podczas II Rundy Ligi Klubów Śląskich rocznika 1997. Zawody odbyły się 15 maja w Katowicach. Na 17 drużyn nasi reprezentanci zdobyli 54 punkty i zajęli II miejsce w tej edycji. To na razie najlepszy występ drużyny rocznika 1997.

Rozgrywki Ligi Okręgowej

18.05.2009

Rozgrywki Ligi Okręgowej

Kolejny mecz KS Żory rozegra na wyjeździe 23 maja (sobota) o 17.00 w Jejkowicach.
Na stadion MOSiR-u Żory zapraszamy 30 maja (sobota) o godz. 17.00 na mecz z Naprzodem Syrynia.

Doceniony trud

18.05.2009

Doceniony trud

14 maja Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych Koniczynka wraz z trenerami Wojciechem Surowcem i Mieczysławem Jakubowskim gościła w Urzędzie Miasta Żory u Prezydenta Miasta Żory – Waldemara Sochy. Powodem wizyty było przyznanie zawodnikom i trenerom Sekcji Terenowej Koniczynka nagród dla najlepszych sportowców.

Kręgle pójdą w ruch

18.05.2009

Kręgle pójdą w ruch

18 maja w klubie AMBASADA odbędzie się XI Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych. Turniej organizowany jest przez Sekcję Terenową Olimpiad Specjalnych „KONICZYNKA”, działającą przy Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty.

Piknikowa sobota

18.05.2009

Piknikowa sobota

W sobotę odbył się już po raz VII Piknik osób niepełnosprawnych w Siewierzu - Wrężynie. Organizatorem pikniku w tym roku była Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowe" z Jastrzębia Zdroju. Wzięli w nim udział również uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.

Raz, dwa, trzy - bawisz się Ty!

15.05.2009

Raz, dwa, trzy - bawisz się Ty!

Wczoraj, pod hasłem “Raz, dwa, trzy – wszyscy na start”, odbył się Trzeci Turniej Gier i Zabaw dla Klas Integracyjnych.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"