Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:




Urodzinowe granie w fusbal

27.02.2012

Urodzinowe granie w fusbal

Urodziny miasta włodarze naszego grodu obchodzili także na sportowo. Zaprosili do wspólnego grania samorządowców okolicznych miast i gmni. W ten sposób w sobotę w żorskieh hali sportowej rozegrali Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców. Byliśmy bardzo gościnni, więc wygrała reprezentacja Pszczyny. Włodarze Żor zajęli drugie miejsce.

Żorscy pływacy wygrywali w Cieszynie

27.02.2012

Żorscy pływacy wygrywali w Cieszynie

Żorscy, młodzi pływacy znów stawali na podium, tym razem w Cieszynie. Nasz talent - Szymon Jaworski dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, zdobywając zote medale. Także dwukrotnie wygrywał innych żorski, pływacki talent  - Remigiusz Kowala.

Złota Swoboda najlepsza na Śląsku

23.02.2012

Złota Swoboda najlepsza na Śląsku

Znów złoto w lekkiej atletyce dla żorzan. Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory zdobyła złoty medal w biegu na 60 m na Halowych Mistrzostwach Śląska młodzików. Młoda żorzanka była bezkonkurencyjna na swoim koronnym dystansie. Zawody odbyły się w ostatnią sobotę, 18 lutego w Brzeszczach.

Ostatni moment!

21.02.2012

Ostatni moment!

Przerwanie złej passy na pewno chodziło po głowach zawodnikom trenera Łukasza Szymika przed tym spotkaniem. Żorski zespół – mimo trzech porażek pod rząd – trafił na przeciwnika, który jest w jeszcze większym dołku. Chorzowska Alba w drugiej rundzie wygrała tylko raz!

Żorskie motylki górą

20.02.2012

Żorskie motylki górą

Żorski „motylek” wygrywa. Nasz utalentowany pływak - Szymon Jaworski wygrał na dystansie 50 m stylem motylkowym w III rundzie ligi klubów śląskich. Pozostali żorscy zawodnicy z klubu Salmo Żory też nie przynieśli wstydu.

Porażka i zwycięstwo w debiucie

20.02.2012

Porażka i zwycięstwo w debiucie

W ostatnią sobotę tegorocznego karnawału nasze siatkarki zespołu MUKS Sari Żory zadebiutowały w IV lidze. Niestety po 30 latach nieobecności w naszym mieście rozgrywek w kategorii seniorek powrót nie był najszczęśliwszy. Pierwszy mecz żorzanki przegrały, lecz porażkę powetowały w niedzielę na wyjeździe.

Kobieca siatkówka znów w Żorach

17.02.2012

Kobieca siatkówka znów w Żorach

Do Żor znów zawitają rozgrywki kobiecej siatkówki w kategorii seniorek. W sobotę w żorskiej hali sportowej inauguracyjny mecz IV ligi kobiet. Będzie można pokibicować naszej drużynie MUKS Sari Żory.

Sportowe pożegnanie ferii

13.02.2012

Sportowe pożegnanie ferii

Ferie dobiegły końca. Żorski MOSiR zdążył jeszcze zorganizować ich pożegnanie na miejskim lodowisku. Było dużo zabawy, uśmiechów jeszcze więcej. Jakoś udało się osłodzić dzieciakom ostatnie chwile przed pójściem znów do szkoły.

Bez wstydu i kompromitacji z liderem

13.02.2012

Bez wstydu i kompromitacji z liderem

Jakże inny był mecz 19 kolejki w porównaniu z poprzednim. Niby tu i tu porażka… Wprawdzie gospodarze prowadzili tylko raz (4:3), ale postawa na boisku pokazała, że po dotkliwych porażkach drużyna potrafi się odbudować. I chociaż przewaga była zdecydowanie po stronie świetnie zorganizowanych i wyszkolonych gości, to był to najlepszy mecz podopiecznych Łukasza Szymika pod względem trafionych rzutów z dystansu – 11!

Kosz na hali

08.02.2012

Kosz na hali

Po siatkówce, ping-pongu, piłce ręcznej, "nodze" przyszła kolej na basketball. W ramach ferii na sportowo żorski MOSiR zorganizował turniej grania w kosza w wersji street, czyli trzyosobowej. Jak i komu poszło? Sprawdź.

Papka Koni

07.02.2012

Papka Koni

Półmetek ferii i turnieje zimowe organizowane przez żorski MOSiR rozkręciły się na dobre. W poniedziałek młodzież rywalizowała w siatkówce. Zespoły były koedukacyjne czyli dziewczyna i chłopak.

Trampkarze zagrali i wygrali

07.02.2012

Trampkarze zagrali i wygrali

Drugie miejsce zajęli trampkarze z MKS Żory w Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Sadida Szczytno Cup 2012. Najlepszy piłkarz żorskiej drużyny – Michał Szymała zdobył koronę króla strzelców turnieju. Żorski klub wystawił w zawodać cztery zespoły.

Jednorożce, Pingwiny, ping-pong i strzelnica

03.02.2012

Jednorożce, Pingwiny, ping-pong i strzelnica

Zimowe turnieje dla dzieci i młodzieży organizowane przez żorski MOSiR rozkręciły się na dobre. Choć na dworze mrozy to w Hali Sportowej wszystkich rozpaliły rozgrywki siatkówki, piłki ręcznej i tenisa stołowego. Do tego można było poćwiczyć celne oko na strzelnicy pneumatycznej. Choć już półmetek ferii to atrakcji jeszcze sporo.

Czarne orły siatkówki

01.02.2012

Czarne orły siatkówki

Rozkręcają się turnieje sportowe organizowane przez żorski MOSiR dla wszystkich, którzy mają zimowe ferie. Po turnieju w piłce nożnej przyszła pora na rozdanie nagrów za grę w siatę. Dziś w Hali Sportowej rywalizować w stakówkę będą rodzice z dziećmi. Jutro zapraszamy na strzelcnicę na 700-lecia.

Dyskoteka na łyżwach

31.01.2012

Dyskoteka na łyżwach

Na żorskim lodowisku nie tylko jeździ się w kółko na łyżwach. W czasie ferii urządzane są na nim prawdziwe zimowe dyskoteki. Żorski MOSiR zaprasza wszystkich na popołudniowe zabawy z DJ-em, efektami świetlnymi i licznymi konkursami.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"