Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Liga ROW: Pierwsze zwycięstwo Victorii

08.06.2012
Liga ROW: Pierwsze zwycięstwo Victorii

Do dziewiątej kolejki musieli czekać zawodnicy i kibice Victorii na pierwsze zwycięstwo swojej drużyny, a odnieśli je pokonując lidera drużynę MaxBudu na ich boisku i to aż 6:2. Mega sensacja. Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami.

Dwie szybko strzelone bramki przez MaxBud nie nastrajały zbyt optymistycznie gości, którzy jednak po „prezencie” bramkarza gospodarzy strzelają kontaktową bramkę i idą za ciosem strzelając kolejne bramki. Z porażki MaxBudu najbardziej ucieszyli się zawodnicy FC Morgan, którzy pewnie pokonali drużynę Centrum 8:4 i ponownie usadowili się w fotelu lidera. Bezproblemowe trzy punkty zgarnął Marat wygrywając z drużyną Amatora 7:2, umacniając się tym samym na trzecim miejscu. Po trzech porażkach z rzędu swój mecz wygrali w końcu zawodnicy Old Stars, pokonując FC Żory skromnie 1:0. Gorycz porażki musieli przełknąć zawodnicy Meksyku, którzy przegrali wydawać by się mogło wygrany mecz. Prowadząc 2:1 zawodnicy Meksyku dalej atakowali i nadziewali się na skuteczne kontry Rymera, z których padły trzy bramki, a mecz zakończył się wynikiem 2:4. W meczu Rodbudu z FC Basseno widzieliśmy również dwa oblicza. Najpierw Rodbud wychodzi na dwubramkowe prowadzenie, a potem FC Basseno strzela po kolei pięć bramek i mecz kończy się wynikiem 2:5.

W drugiej lidze mecz na szczycie. FC Chwałowice podejmowały Dżonsonów. Tutaj również nie zabrakło emocji. Goście wychodzą na prowadzenie 2:0, a gospodarze wyrównują stan meczu na 2:2 i takim wynikiem kończy się to spotkanie. Takim samym wynikiem zakończył się mecz lidera rozgrywek drugiej ligi drużyny RKP z Iskrą. Iskra prowadziła 2:1, ale dała sobie strzelić bramkę z połowy boiska, gdy zawodnik RKP przelobował wysuniętego bramkarza. Zgodnie z planem zakończył się mecz Habrovej z RowRybem. Wynik 3:1 dla Habrovej. Zawodnicy Baranowic polegli w meczu z Lubarem 2:0, choć to oni nadawali ton grze, więcej strzelali, ale piłkarska maksyma głosi, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem. W meczu outsiderów drugoligowych zmagań, górą Solszyb, który pokonał Continental 4:2.

Więcej informacji można znaleźć na www.ligarow.pl oraz na www.forum.habrova.pl
Tomasz Kowalczuk – Liga ROWAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"