Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 31 stycznia 2023 r.  Imieniny: Jana, Ludwiki

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Zwycięzcy turnieju squasha

17.01.2011

Zwycięzcy turnieju squasha

W pierwszym profesjonalnym turnieju squasha Pointfore Challenge w Żorach, zwyciężył Wacek Staszkiewicz. II miejsce zajął Szymon Wolek, III - Marek Cervek. W kategorii juniorów, zwycięstwo wywalczył Kuba Wasilewski. 

Hawajskie dały radę

17.01.2011

Hawajskie dały radę

Kolejka 17-sta w wykonaniu Hawajskich Koszul, czyli: per aspera ad astra (przez ciernie do gwiazd), odbyła się w sobotę. Mecz z Unią Tarnów przełożony jest z 22 stycznia na 16 lutego, ze względu na sesję egzaminacyjną kilku żorskich zawodników.

Akcja Zima na sportowo

12.01.2011

Akcja Zima na sportowo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do aktywnego spędzenia ferii zimowych.

Turniej w męskim gronie?

11.01.2011

Turniej w męskim gronie?

Zapełnia się lista uczestników pierwszego profesjonalnego turnieju squasha Pointfore Challenge w Żorach. Szkoda, że do rozgrywek nie zgłosiła się jeszcze żadna pani.

Zacięta walka na wyjeździe

10.01.2011

Zacięta walka na wyjeździe

Od wyjazdowego zwycięstwa nad zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Cracovią, rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek drugiej ligi koszykarze Hawajskich Koszul Banku Spółdzielczego Żory.

Krzysiek pobił samego siebie

10.01.2011

Krzysiek pobił samego siebie

Na halowych zawodach lekkoatletycznych, które odbyły się 8 stycznia w Brzeszczach, Krzysztof Szymoszek z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka Żory” pobił halowy rekord Śląska juniorów w skoku w dal, uzyskując

wynik 7,22 m.

Zapraszamy na turniej squasha

04.01.2011

Zapraszamy na turniej squasha

Pierwszy w Żorach profesjonalny turniej squasha zbliża się wielkimi krokami. Pointfore Challenge rozegra się 15 stycznia w Centrum Rehabilitacyjno-Sportowym Vita Sport przy ul. Świętego Stanisława.

Wigilijny Turniej po raz dwunasty

03.01.2011

Wigilijny Turniej po raz dwunasty

W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Folwareckiej, 28 i 29 grudnia odbył się „XII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Gimnazjaliści - mistrzowie tenisa

28.12.2010

Gimnazjaliści - mistrzowie tenisa

Gimnazjum nr 3 było organizatorem i gospodarzem Miejskiego Turnieju Tenisa Stołowego szkół gimnazjalnych, który odbył się 15 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół

nr 3 na os. Sikorskiego.

Ping, pong...

20.12.2010

Ping, pong...

28 grudnia w hali sportowej odbędzie się turniej tenisa.

KS Żory wygrał Derby

20.12.2010

KS Żory wygrał Derby

W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Folwareckiej 10 odbyły się w sobotę Klubowe Derby Żor w halowej piłce nożnej. Do udziału w turnieju przystąpiło sześć zespołów. Derby wygrali zawodnicy KS Żory, zdobywając 13 punktów.

Pierwszy profesjonalny turniej squasha w Żorach

20.12.2010

Pierwszy profesjonalny turniej squasha w Żorach

15 stycznia zostanie rozegrany 123squash.pl Pointfore Challenge, czyli pierwszy w historii naszego miasta profesjonalny turniej squasha. Niedawno powstały klub Vita Sport, mieszczący się przy ul. Św. Stanisława, będzie areną walki zawodników z całej Polski, którzy specjalnie na tę okazję zjadą do Żor.

Zwyciężyli o włos

16.12.2010

Zwyciężyli o włos

Podczas wczorajszej kolejki rozgrywek drugiej ligi niewielu kibiców pojawiło się w hali MOSiR-u w Żorach. Cóż, ci, którzy zostali w domach mają czego żałować. Nastroje w meczu czternastej kolejki pomiędzy zespołem Hawajskich Koszul, a Mickiewiczem Katowice zmieniały się jak w kalejdoskopie.

Dla młodych tenisistów

15.12.2010

Dla młodych tenisistów

Od kilku lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest organizatorem cyklicznej imprezy sportowej pod nazwą Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym. W dniach 28-29 grudnia odbędzie się jego dwunasta edycja, w której będą mogły uczestniczyć dzieci w wieku od siedmiu do trzynastu lat.

Klubowa halówka

14.12.2010

Klubowa halówka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza na Klubowe Derby Żor w halowej piłce nożnej, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej, o 9.30.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"