Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Diabły lepsze od kolorowych

31.01.2012

Diabły lepsze od kolorowych

„Małe Diabły” pokonały Niebieskich i Czerwonych w pierwszych rozgrywkach Otwartego Turnieju Piłki Nożnej. Mecze grane są w ramach żorskiej akcji Zima 2012. Rozgrywki rozpoczęły się wczoraj.

Przyjechali kowboje...

31.01.2012

Przyjechali kowboje...

To był czwarty mecz w tym sezonie, gdy w jednej kwarcie żorski zespół zdobył mniej niż 10 punktów. Podopieczni trenera Szymika prowadzili w tym spotkaniu tylko raz: 2:0 po rzucie Mirosława Frankowskiego. To był miły złego początek.

Zagrały dla Fojcika

30.01.2012

Zagrały dla Fojcika

90 zawodniczek z pięciu klubów uczciło pamięć żorskiego trenera i nauczyciela Czesława Fojcika. Zagrały w II Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Klubowej Dziewcząt, zorganizowanym w naszym mieście w ostatni czwartek. Gospodynie turnieju z MUKS SARI Żory, były bardzo gościnne i zajęły II miejsca w obu kategoriach wiekowych.

Gepardy w reprezentacji Polski

27.01.2012

Gepardy w reprezentacji Polski

Młodzi, żorscy baseballiści będą reprezentować nasz kraj w rozgrywkach międzynarodowych. Osiemnastu zawodników Gepardów Żory dostało się do reprezentacji Polski kadetów i juniorów w baseballu. W tym roku czekają ich kwalifikacje do Mistrzostw Europy, które rozgrywane będą za rok.

Coraz bliżej Londynu

25.01.2012

Coraz bliżej Londynu

Dziewczyny z drużyny Sari SP-3 Żory coraz bliżej wyjazdu do Londynu na olimpiadę. Właśnie dostały się do II rundy turnieju „Kinder+ Sport”.

Siatkarki upamiętnią Fojcika

25.01.2012

Siatkarki upamiętnią Fojcika

Po raz drugi w Żorach siatkarki zagrają w międzynarodowym turnieju upamiętniającym postać Czesława Fojcika. Zmarły dwa lata temu trener i były dyrektor żorskiego liceum im. Karola Miarki, przyczynił się do rozwoju żeńskiej siatkówki w naszym mieście.

Determinacja i wkurzenie

23.01.2012

Determinacja i wkurzenie

Po ubiegłotygodniowej porażce na „własnych śmieciach” z Mickiewiczem Katowice zawodnicy trenera Łukasza Szymika nie kryli rozgoryczenia, ale też zapasy „sportowej złości” były w nich duże. Tym bardziej, że już kolejny mecz miał być „bitwą”.

Medalowa Czwórka

19.01.2012

Medalowa Czwórka

Z tarczą i medalami wszystkich barw wrócili sportowcy UKS „Czwórki” Żory z Halowych Mistrzostw Śląska w Lekkiej Atletyce. Złote krążki i mistrzowskie tytuły zdobyli: w skoku dal Krzysztof Szymoszek i debiutujący w biegu na 600 m Grzegorz Biernat.

Walczą o wyjazd na olimpiadę

16.01.2012

Walczą o wyjazd na olimpiadę

Dziewczęta z szóstych klas SP-3 przy współpracy z klubem MUKS Sari Żory rozpoczęły walkę w minisiatkówce o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. W Mikołowie rozegrano pierwszy turniej z udziałem żorzanek. Sprawdź jak im poszło.

Skuteczny rewanż Mickiewicza

16.01.2012

Skuteczny rewanż Mickiewicza

Duże nadzieje towarzyszyły kibicom Hawajskich Koszul przed meczem rewanżowym z katowiczanami – przedostatnią drużyną grupy B drugiej ligi. Po ciężko wywalczonym zwycięstwie w Jaworznie wygrana z katowickim Mickiewiczem dałaby głęboki oddech podopiecznym trenera Szymika.

Kolejka 14, czyli... tradycja

09.01.2012

Kolejka 14, czyli... tradycja

Hawajskie Koszule pojechały do Jaworzna. Końcówka była jak w prawdziwym thillerze. Jeden punkt dzielił obie drużyny od zwycięstwa.

Na Wigilię - tenis stołowy

20.12.2011

Na Wigilię - tenis stołowy

28-29 grudnia w hali sportowej przy ul. Folwareckiej odbędzie się, organizowany od kilkunastu lat, Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 grudnia, do godz. 14.00.

Trzynastka szczęśliwa dla młodych piłkarzy

15.12.2011

Trzynastka szczęśliwa dla młodych piłkarzy

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 byli najlepsi wśród ośmiu drużyn, które zagrały w dzisiejszym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej pod hasłem „Potrafię kibicować”. W pokazowym meczu Nauczyciele kontra Policja, mimo głośnego dopingu dla nauczycieli, to mundurowi wygrali 6:4.

15 medali w rękach zawodników Salmo

14.12.2011

15 medali w rękach zawodników Salmo

Siedmioro zawodników klubu UKS Salmo Żory wzięło udział w XIV Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar MTP Delfin w Cieszynie, 10 grudnia. Zdobyli łącznie 15 medali - 10 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.

Pogoń na kolanach

12.12.2011

Pogoń na kolanach

Doświadczony team z Prudnika jest zespołem o bardzo dużym potencjale fizycznym i taktycznym, jednak trener Szymik podjął w sobotę rękawicę rzuconą przez trzeci zespół tabeli drugiej ligi!


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"