Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 29 lutego 2024 r.  Imieniny: Lutosława, Romana

W pierwszej trójce najlepszych na Śląsku

12.06.2012
W pierwszej trójce najlepszych na Śląsku

Ponad 30 zespołów przez prawie 6 godzin występowało na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Śląskiego w I Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych pod nazwą “Roztańczony Stadion Śląski”.

Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych, a zespoły przyjechały do Chorzowa z 12 miast województwa śląskiego: Katowic, Gliwic, Zabrza, Sosnowca, Jastrzębia Zdroju, Skoczowa, Knurowa, Jaworzna, Bielska-Białej, Piekar Śląskich, Tychów, Żywca i Żor.

Przewodniczący jury Adam Łukasik – posiadający klasę mistrzowską w tańcach latynoamerykańskich - był zachwycony imprezą: - To świetny pomysł – podkreślił po zakończeniu występów – w naszym regionie nie ma wielu takich konkursów, dlatego uważam pomysł na zorganizowanie takiego przeglądu jako “strzał w dziesiątkę”. Poziom był naprawdę dobry. Cieszy mnie także ilość zgłoszonych zespołów i fakt, że przyjechały z tak wielu miast naszego regionu.

Na Stadionie Śląskim wystąpiło ogółem ponad 400 uczestników reprezentujących szkoły, domy kultury i szkoły tańca. Grupa Game Over ze szkoły tańca "Lila House" zajęła III miejsce w Kategorii do 15 lat. W skład grupy  wchodzą: Martyna Wróbel, Beata Wróbel, Nel Kozyra, Patrycja Kieda, Martyna Mazurek, Ksenia Dziurosz, Klaudia Zielińska. Info: E.K.
 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"