Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 04 października 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Rozalii

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Tradycyjnie i sportowo

13.05.2009

Tradycyjnie i sportowo

W poniedziałek rozpoczął się ostatni, czwarty tydzień projektu "Sport i tradycje nie znają granic" realizowanego przez Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Sportowymi w Żorach oraz Zakladni Skola Detska z Ostravy-Poruby w Czechach.

Zagraj w turnieju

12.05.2009

Zagraj w turnieju

Klub Sportowy Żory zaprasza na Otwarty Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 1998 i młodszych, który odbędzie się 16 maja na boisku Orlik przy SP 17 Żory na os. Powstańców Śląskich. Rozgrywki rozpoczną się o 9.00. Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody w postaci sprzętu sportowego.

KS Żory nadal w grze

11.05.2009

KS Żory nadal w grze

Zobacz wyniki rozgrywek i tabele Ligii Okręgowej.

Pobiegali

11.05.2009

Pobiegali

Wczoraj nasze miasto przejęło uczestników Sztafety Polska Biega. Ekipa złożona z entuzjastów biegania wyruszyła 5 maja z miejscowości Piątek, by 10 maja zakończyć bieg w Cieszynie.
 

Pobiegną przez Żory

08.05.2009

Pobiegną przez Żory

W niedzielę o około 8.00 do granic Żor dotrze sztafeta akcji Polska Biega, złożona z entuzjastów biegania i znanych osób ze świata mediów, sportu i filmu.

Złoto dla Koniczynki

06.05.2009

Złoto dla Koniczynki

29 kwietnia został rozegrany w Zabrzu Regionalny Turniej Piłki Nożnej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych drużyn siedmioosobowych. Sekcja Terenowa ,,Koniczynka” Żory po grach obserwowanych została zakwalifikowana do I grupy sprawnościowej. Po rozegraniu czterech meczy w swojej grupie, zdobyła złoty medal.

Z tenisem za pan brat

05.05.2009

Z tenisem za pan brat

25 kwietnia na kortach hali tenisowej Remes w Roju odbył się Regionalny Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży . W zawodach wzięli udział młodzi mieszkańcy z Żor, Rybnika, Raciborza i Jastrzębia . Pomysłodawcą oraz organizatorem turnieju jest Andrzej Mazur - trener tenisa, a na co dzień nauczyciel wf.

Radni na kolanach

04.05.2009

Radni na kolanach

Patriotyzm się opłaca. Przekonali się o tym nauczyciele żorskich szkół oraz Reprezentacja Artystów Polskich, którzy występując w biało-czerwonych strojach, odnieśli zwycięstwo w rozegranych wczoraj na stadionie MOSiRu meczach.

Sukcesy KS Żory

04.05.2009

Sukcesy KS Żory

Kolejne mecze rozegrano z sukcesem dla KS Żory w ostatnich dniach kwietnia. Zobacz wyniki oraz wiosenny terminarz gier. kh

Turniej finałowy ŻALS

04.05.2009

Turniej finałowy ŻALS

10 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrany zostanie Turniej Finałowy Żorskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w kategorii OPEN.

Kolejne rozgrywki Grand Prix

29.04.2009

Kolejne rozgrywki Grand Prix

W niiedzielę odbył się Turniej Tenisa Stołowego, w którym o zwycięstwo rywalizowały zakłady pracy. Zobacz tabele z wynikami.

Sport dla twardzieli

28.04.2009

Sport dla twardzieli

Z baseballem, popularną grą rodem z Ameryki, jesteśmy już oswojeni za sprawą drużyny żorskich Gepardów. Może nie wszyscy wiedzą, że na Śląsku można też trenować i grać w futbol amerykański. Najbliżej Żor drużyna znajduje się w Gliwicach następnie w Zabrzu, obie grają w drugiej lidze. Natomiast w Tychach trwa formułowanie drużyny.

Spartakiada Sportowa

28.04.2009

Spartakiada Sportowa

25 kwietnia na boisku przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 5 w Żorach odbyła się druga już impreza sportowa -  Wiosenna Spartakiada Sportowa w ramach projektu Ruch to zdrowie mały i duży to powie, współfinansowanego przez Urząd Miasta Żory.

Gepardy wciąż najlepsze

28.04.2009

Gepardy wciąż najlepsze

26 kwietnia mieliśmy szansę zobaczyć w Rybniku, derby śląska polskiej ekstraligi baseballu. Zmierzyły sie drużyny KS Silesia Rybnik oraz Buks Gepardy Żory. Mecz na pewno należał do ciekawych, i zakończył się wynikiem 13 : 10 dla drużyny z Żor.

Dobry początek sezonu

27.04.2009

Dobry początek sezonu

26 kwietnia w Chorzowie odbył się Miting Otwarcia sezonu lekkoatletycznego 2009. W zawodach brali udział zawodnicy UKS Czwórka Żory, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"