Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Dżoga Team w lidze ROW!

27.03.2013
Dżoga Team w lidze ROW!

To o czym mówiło się od dłuższego czasu stało się faktem. Do rozgrywek Ligi ROW dołączyła kolejna drużyna ze „starego” RALP–u Dżoga Team - mistrz, zdobywca pucharu, zdobywca superpucharu z poprzedniego sezonu.

Wcześniej dołączył: Amanis Pub Nowiny (Nowiny Rybnik), KS Boguszowice (Amator Boguszowice), ZRB Noster. Tym samym w Lidze ROW w tym sezonie mamy 26 drużyn. W „starym” RALP–ie pozostało 5 drużyn i nie wiadomo jakim systemem będą grać. Wszyscy myśleli, że ligi się połączą i będą jedną ligą, tak jak to kiedyś było, ale tak się nie stało. Przynajmniej na razie.

W pierwszej lidze zagra 12 zespołów, a 14 drużyn zagra w drugiej lidze. Do pierwszej ligi awansują dwa pierwsze zespoły, a trzecia drużyna zagra mecz barażowy z zespołem, który zajmie 10 miejsce w pierwszej lidze. Do drugiej ligi automatycznie spadają dwa najsłabsze zespoły. Liga wznawia rozgrywki 6 i 7 kwietnia. Zakończenie rozgrywek - w połowie listopada.

Terminarze zostały rozlosowane automatycznie i są dostępne na stronie ligi www.ligarow.ligspace.pl w zakładce Informacje/Download. Na stronie www.forum.habrova.pl oraz na stronie www.ligarow.ligspace.pl znajdują się wszystkie informacje: dane KRS, regulamin, konto ligi itp. Swoją pomocą służy również zarząd ligi. Numery kontaktowe są tam również podane. Zapraszamy!

Info: Liga ROW, Tomek KowalczukAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"