Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Bernadetty, Julii

Sobotnie mecze MTS-u

12.10.2009

W sobotę  juniorki i seniorki MTS-u rozegrały u siebie dwa mecze.

Mecz w kategorii juniorek młodszych pomiędzy MTS Żory a UKS 31 Rokitnica Zabrze zakończył się zwycięstwem gości 12-19 (3-12). Mimo przegranej, zawodniczki zagrały dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie. Pamiętajmy, że Rokitnica to zeszłoroczny Mistrz Śląska i finalista Mistrzostw Polski.

Seniorki MTS-u mogą dopisać kolejne dwa punkty na swoje konto. Drużyna prowadzona przez trenera Kamińskiego, pokonała KS „7” Jarosław 26-22 (11-9). To pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością, która bardzo mocno wspierała dopingiem naszą drużynę. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne mecze. info: MTS Żory (ok)