Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Niebezpieczna prędkość - więcej zdjęć

25.05.2009

Niebezpieczna prędkość - więcej zdjęć

Podczas czwartkowego wypadku, którego przyczyną była awaria układu hamulcowego, na parkingu przy ul. Koszarowej strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia neutralizując i sorbując płyny eksploatacyjne.

Spryt przechytrzony

25.05.2009

Spryt przechytrzony

Spoiła ich alkoholem do nieprzytomności, by potem okraść. Łupem padły pieniądze, artykuły spożywcze oraz urządzenia elektryczne o łącznej wartości 2000 zł. Ujęto poszukiwaną od marca 34- letnią mieszkankę Rybnika.

Niebezpieczna prędkość

22.05.2009

Niebezpieczna prędkość

Rozpędzony autobus wiozący spanikowanych górników przejechał wczoraj około 17.30 przez rynek lądując na XIV- wiecznym murze obronnym.

Trzech na jednego...

18.05.2009

Trzech na jednego...

27-letnia żorzanka w czwartek, 14 maja, została pobita i okradziona. O 22.30 na os. Korfantego, trzech mężczyzn napadło na kobietę, zabierając jej telefon komórkowy, torebkę z dokumentami i 240 zł. Dzięki szybkiej akcji, policjanci zatrzymali rozbojarzy chwilę po zdarzeniu.

Za szybcy - za wściekli?

18.05.2009

Za szybcy - za wściekli?

W sobotę tuż przed południem doszło do groźnego wypadku na ul. Folwareckiej. 30- letni żorzanin jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w słup energetyczny.

Nie daj się okraść

14.05.2009

Nie daj się okraść

Do kolejnej kradzieży kieszonkowej doszło w jednym z marketów przy ul. Francuskiej. Złodziejaszek wykorzystał nieuwagę 24-letniej żorzanki i ukradł jej portfel. Kobieta straciła dokumenty i prawie 800 zł. W ostatnim czasie przypadki kradzieży kieszonkowej są częste, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Otwierają własną stację?

14.05.2009

Otwierają własną stację?

Nieznani sprawcy włamali się do opuszczonego budynku byłej stacji PKP przy ul. Kościuszki. Ukradli 10 grzejników, pompę do pieca i przęsło do bramy wjazdowej o wartości 2500 zł. Zdarzenie miało miejsce 30 kwietnia.

Boby Budownicze

14.05.2009

Boby Budownicze

W nocy z 12 na 13 maja nieznani sprawcy ukradli z siedziby firmy budowlanej przy al. Niepodległości sprzęt o wartości 19 000 zł. Włamując się przez okno w łazience, wynieśli łup z budynku gospodarczego. Policja prowadzi czynności śledcze. Sprawcom grozi do 10 lat więzienia. pc

Nocne graffiti

12.05.2009

Nocne graffiti

lewaramkaNieznani sprawcy pomalowali sprayem autobus, pozostawiony na parkingu przy ul. Dąbrowskiego. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Właścicielem pojazdu jest mieszkaniec Rybnika. Straty szacuje się na ok. 1000 zł. pc

Posiedzą za kratkami

29.04.2009

Posiedzą za kratkami

Na początku marca pisaliśmy o rozboju, który miał miejsce na ul. Rybnickiej. Przypomnijmy – 21-latek został obezwładniony przez nieznanych sprawców. Ukradli mu 16 zł i telefon komórkowy o wartości 700 zł. W wyniku czynności operacyjnych, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ujęli sprawców.

Okazja czyni złodzieja

29.04.2009

Okazja czyni złodzieja

Wczoraj rano nieznany sprawca ukradł z mieszkania na os. Księcia Władysława notebook o wartości 3 tys. zł. Złodziejaszek wykorzystał fakt, że właściciel, 27-latek, pozostawił otwarty dom. Bądźmy ostrożni - wychodząc z mieszkania upewnijmy się, że zamknęliśmy drzwi na klucz! pc

Czołowe zderzenie

28.04.2009

Czołowe zderzenie

Nieznane są przyczyny wypadku, do którego doszło 23 kwietnia przed północą na ul. Pszczyńskiej. Jadący w kierunku Żor, 22-letni kierowca skody felicii zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z peugeotem partner. Doznał otwartego złamania uda i poważnego urazu głowy.

Nieudana próba

27.04.2009

Nieudana próba

Niemal dwie godziny trwały negocjacje funkcjonariuszy z 21-latkiem. W nocy z piątku na sobotę, mężczyzna wszedł na dach bloku nr 24 na os. Sikorskiego i chciał popełnić samobójstwo. Policję zawiadomiła sąsiadka z klatki.

Metoda na Głoda?

27.04.2009

Metoda na Głoda?

Zapewne mieszkanka Andrychowa, która w nocy 26 kwietnia pozostawiła samochód dostawczy typu MANN na os. Powstańców Śląskich, nie spodziewała się, jaki będzie tego skutek. Nieznani sprawcy włamali się do przyczepy i ukradli serki homogenizowane. Czyżby zgłodnieli po wieczornym, niedzielnym spacerze? pc

 

Bandyci bez skrupułów

24.04.2009

Bandyci bez skrupułów

Wczoraj, około południa, nieznani sprawcy uprowadzili żorzankę wraz z luksusowym samochodem, którego była kierowcą. Porywacze dopuścili się brutalnego gwałtu i pobicia na kobiecie, następnie porzucili ją na poboczu trasy z Jastrzębia do Wodzisławia odjeżdżając skradzionym pojazdem. Mieszkanka Żor w stanie ciężkim przebywa obecnie w szpitalu. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że do bardzo podobnego zdarzenia doszło w Opolu. kh


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"