Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Śmiertelny finał przejażdżki motocyklem

10.10.2012

Śmiertelny finał przejażdżki motocyklem

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego w ciężkim stanie do szpitala trafił 26-letni motocyklista. Kierowca jednośladu, podczas zmiany pasa ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie przewrócił się na jezdnię. Mimo starań lekarzy w wyniku odniesionych obrażeń ciała, mężczyzna zmarł nad ranem.

Zaproponował policjantom narkotyki

14.09.2012

Zaproponował policjantom narkotyki

Nawet do 3 lat więzienia grozi 29-latkowi, który został zatrzymany przez żorskich stróżów prawa po tym, jak w nocy szukając towarzystwa zaproponował policjantom wspólne zażycie narkotyków. Mężczyzna był kompletnie pijany, wczoraj usłyszał zarzuty.

Pijany spowodował kolizję i uciekł

10.09.2012

Pijany spowodował kolizję i uciekł

Zatrzymany przez żorskich stróżów prawa 55-letni mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji z innym pojazdem. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Pijany tercet i 10 lat za "łapówkę"

07.09.2012

Pijany tercet i 10 lat za "łapówkę"

Mundurowi z Żor zatrzymali pijanego kierowcę oraz dwóch pasażerów, którzy w czasie interwencji znieważyli policjantów, a także próbowali ich przekupić. Po wytrzeźwieniu agresywni żorzanie usłyszą policyjne zarzuty.

Wypadek na Jana Pawła II

06.09.2012

Wypadek na Jana Pawła II

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu w rejonie żorskiego sądu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Po służbie zatrzymał wandala

04.09.2012

Po służbie zatrzymał wandala

Policjant Wydziału Kryminalnego w czasie wolnym od służby zatrzymał wandala, który zniszczył samochód innego policjanta z Żor. 26-letni jastrzębianin był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, teraz stanie przed sądem. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Włamywacz w rękach kryminalnych

28.08.2012

Włamywacz w rękach kryminalnych

Policyjne zarzuty usłyszał 23-letni żorzanin, który włamał się do lokalu gastronomicznego i ukradł pieniądze, telefon oraz żywność. Mężczyznę namierzyli kryminalni, którzy wczoraj zatrzymali włamywacza. Amatorowi cudzego mienia grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Pięciolatek wpadł pod koła samochodu

28.08.2012

Pięciolatek wpadł pod koła samochodu

Na obserwację do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafił wczoraj pięcioletni chłopiec, który wbiegł wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

Tragiczny finał poszukiwań

20.08.2012

Tragiczny finał poszukiwań

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 12-sto letniej mieszkanki Żor. W dniu 17 sierpnia około godziny 13.15 w zbiorniku wodnym przy ulicy Ogrodniczej ujawniono zwłoki poszukiwanej dziewczynki częściowo zanurzone w wodzie.

Tragiczny finał rodzinnej podróży

23.07.2012

Tragiczny finał rodzinnej podróży

Mundurowi z Żor wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę po południu w rejonie skrzyżowania DK 81 z ulicą Pszczyńską. Śmierć na miejscu poniosła 30-letnia kobieta.

Trafili za kratki złodzieje kołpaków

20.07.2012

Trafili za kratki złodzieje kołpaków

Trzech mężczyzn, którzy kradli kołpaki w Żorach i ościennych miastach, policja zatrzymała w bezpośrednim pościgu po anonimowym telefonie naocznego świadka.

Pijany sprawca kolizji

17.07.2012

Pijany sprawca kolizji

Żorscy stróże prawa zatrzymali pijanego kierowcę, który spowodował kolizję na terenie powiatu pszczyńskiego i odjechał z miejsca zdarzenia.

Wypadek na skrzyżowaniu

17.07.2012

Wypadek na skrzyżowaniu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj o godzinie 13.00 na skrzyżowaniu Gajowej z Aleją Jana Pawła II. W wypadku ucierpiała jedna osoba.

Dwie osoby ranne w wypadku

13.07.2012

Dwie osoby ranne w wypadku

Policjanci z Żor wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po godzinie 16.00 na ulicy Katowickiej. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie mieszkanki Bielska-Białej.

Utonął w basenie

10.07.2012

Utonął w basenie

Policjanci z Żor wyjaśniają szczegółowe okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w nocy na terenie ośrodka sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Kłokocińskiej. Nieodpowiedzialna zabawa i brak wyobraźni okazały się tragiczne w skutkach dla mieszkańca Żor, który utonął w basenie.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"