Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Włamywacz wpadł na gorącym uczynku

19.01.2012

Włamywacz wpadł na gorącym uczynku

Zgłoszenie na policję próby włamania przez przypadkowego świadka i szybka reakcja żorskich policjantów umożliwiły złapanie na gorącym uczynku złodzieja, gdy okradał kolekturę Lotto na os. Sikorskiego. 25-letniemu włamywaczowi grozi nawet do 10 lat więzienia

Wypadek na wiślance

17.01.2012

Wypadek na wiślance

54-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej spowodowała w poniedziałek, 16 stycznia wypadek na „wiślance”. Wymuszając pierwszeństwo przejazdu, swym oplem tigrą uderzyła w prawidłowo jadącego seta. Kierowcy z pasażerką tego ostatniego auta udzielono pomocy medycznej w żorskim szpitalu.

Poszukiwany właściciel psiaka

16.01.2012

Poszukiwany właściciel psiaka

Ktoś porzucił sympatycznego psiaka w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, przywiązując go do barierki w klatce schodowej bloku 18c na os. Pawlikowskiego. Żorska policja apeluje o pomoc przy ustaleniu właściciela, który tak postąpił ze swym psem. Wszelkie informacje będą przyjmowane pod numerami telefonów: 32 47 88 200 bądź 32 47 88 278

Rybniczanka potrącona

16.01.2012

Rybniczanka potrącona

Policjanci z Żor wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej, do którego doszło piątkowej nocy na ulicy Ogrodowej.

Zuchwały napad na bank na Sikorskiego

11.01.2012

Zuchwały napad na bank na Sikorskiego

Tuż przed godz. 17 we wtorek, 10 stycznia kilku zamaskowanych mężczyzn okradło ajencję bankową PKO BP.

Wpadali recydywiści

03.01.2012

Wpadali recydywiści

Początek pierwszego tygodnia nowego roku był pracowity dla żorskich policjantów i sądu. W ciągu dwóch dni dwóch aresztowanych i kilku zatrzymanych. Wpadali przy tym recydywiści, którzy już wcześniej popełniali przestępstwa.

Po wódkę i fanty na sylwestra

02.01.2012

Po wódkę i fanty na sylwestra

Żorski weekend sylwestrowo-noworoczny minął w miarę spokojnie. Policja złapała dwóch kierowców na podwójnym „gazie”, a na os. 700-lecie nie udała się próba włamania do kiosku.

"Działkowicz" po raz kolejny w rękach policji

15.12.2011

Na gorącym uczynku został w poniedziałek złapany seryjny działkowy włamywacz, który już miesiąc temu wpadł w ręce stróżów prawa. Wtedy prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, tym razem sąd zadecydował o jego tymczasowym, trzymiesięcznym areszcie.

Poszukiwany sprawca napadu

13.12.2011

Poszukiwany sprawca napadu

Policja poszukuje sprawcy sobotniego napadu na mały sklep osiedlowy. Młody mężczyzna sterroryzował ekspedientkę przystawiając jej nóż kuchenny do twarzy, a następnie uciekł ze skradzionymi pieniędzmi. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, proszone są o kontakt z policją.

Sześciu za kratkami

13.12.2011

Sześciu za kratkami

Trzech sprawców rozbojów, dwóch sprawców pobicia i barowy agresor zostało zatrzymanych przez policję w ciągu ostatnich dni.

Ponad 3 promile za kółkiem

12.12.2011

Ponad 3 promile za kółkiem

Policjanci z drogówki udaremnili w sobotę dalszą jazdę kompletnie pijanemu kierowcy, który wsiadł do samochodu mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu!

Rower wróci do właściciela

08.12.2011

Rower wróci do właściciela

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, podczas kontroli bezdomnego 47-latka wykryli, że rower, którym jeździł, jest kradziony. Jednoślad został zabrany z klatki schodowej we wrześniu. Teraz wróci do właściciela. pc-s

Włoska robota i kradzież spawarek

08.12.2011

Włoska robota i kradzież spawarek

Nie trzeba stracić karty, by z konta zniknęła nam spora gotówka. Na policję w Żorach zgłoszono wczoraj nietypowe oszustwo – konto poszkodowanego, który kartę miał nadal przy sobie, uszczupliło się o 6 tys. zł. Poprzez wcześniejsze zeskanowanie danych z paska karty bankomatowej, złodziej zdołał dokonać płatności, przebywając... we Włoszech.

Potrącił dziewczynkę i uciekł

08.12.2011

Potrącił dziewczynkę i uciekł

Na os. Sikorskiego, nieznany kierowca potrącił wczoraj przechodzącą przez pasy 11-latkę. Sprawca nie udzielił dziewczynce pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście, poszkodowana doznała jedynie stłuczenia kolana i po opatrzeniu rany wróciła do domu.

Dwa passaty jednej nocy

06.12.2011

Dwa passaty jednej nocy

Nieznany sprawca, z 2 na 3 grudnia ukradł zaparkowanego na os. Księcia Władysława Volkswagena Passata, wartego 21 tys. zł. Tej samej nocy ktoś próbował odjechać nie swoim Passatem, stojącym na os. 700-lecia. Kradzież udaremniły niedoszłemu złodziejowi dodatkowe zabezpieczenia samochodu. pc-s


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"