Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Osiem osób rannych w wypadku

07.10.2011

Osiem osób rannych w wypadku

Ośmiu pasażerów autobusu jastrzębskiej linii 101 zostało wczoraj poszkodowanych w wypadku, do jakiego doszło przy stawie „Ławczok”. 35-letni kierowca ciężarówki Iveco jechał za szybko i najechał na tył autobusu, po czym uderzył w przystanek. Informację o wypadku i zdjęcia przesłał nam jeden z czytelników.

Jazda na czerwonym, alkohol i wypadek

04.10.2011

Jazda na czerwonym, alkohol i wypadek

Dwie ranne kobiety i dwa rozbite samochody, to bilans sobotniego wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu DK-81 z Aleją Zjednoczonej Europy.

Rodzinny tercet na gazie

04.10.2011

Rodzinny tercet na gazie

Za jazdę po pijaku i narażenie 12-letniego pasierba na niebezpieczeństwo odpowie 37-latek, zatrzymany przez policję w niedzielę o 23.00 na ul. Głównej. Mężczyzna, który wiózł chłopca, w chwili zatrzymania miał 1,5 promila. Był agresywny i groził, że skrzywdzi rodzinę.

Kurier paczek nie dostarczy

20.09.2011

Kurier paczek nie dostarczy

Trzy paczki o łącznej wartości 385 zł z samochodu firmy kurierskiej ukradł nieznany sprawca, włamując się do pojazdu. Do zdarzenia doszło w piątek na os. Korfantego.

Połamał szlaban przy szpitalu

20.09.2011

Połamał szlaban przy szpitalu

Wiszącego na połamanym szlabanie, kompletnie pijanego młodego mężczyznę zobaczyli w czwartek rano policjanci, którzy patrolowali os. Księcia Władysława. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 26-latek, który zniszczył szlaban szpitalnego parkingu, ma 3,5 promila w wydychanym powietrzu.

Wykręcili 507 głowic. Policja apeluje

13.09.2011

Wykręcili 507 głowic. Policja apeluje

 

Komenda Miejska Policji apeluje do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat kradzieży głowic termostatycznych z grzejników na klatkach schodowych w budynkach 10-piętrowych na osiedlach: Powstańców Śląskich, Sikorskiego i Pawlikowskiego.

Może ktoś widział?

06.09.2011

Może ktoś widział?

Złodzieje nie zaprzestają na włamywaniu się do piwnic, by ukraść rowery – potrafią je "sprzątnąć" nawet sprzed drzwi mieszkania, i to zabezpieczone łańcuchem. Ofiarami takich kradzieży padli nasi czytelnicy, którzy zdecydowali się opublikować zdjęcia skradzionych sprzętów na portalu zory24.pl.

Brawo starsza pani!

05.09.2011

Brawo starsza pani!

Za sprawą 78-letniej żorzanki, policjanci zatrzymali w czwartek dwóch rozbojarzy. Dzielna staruszka najpierw obroniła się przed bandytami, a potem rozpoznała ich i wskazała policjantom. Okazało się, że mężczyźni niejedno mają na sumieniu.

Za szybko... Pięciu rannych w wypadku

05.09.2011

Za szybko... Pięciu rannych w wypadku

Pięć rannych osób to bilans wypadku, do jakiego doszło w sobotę na DK-81. Podpity 27-latek jechał za szybko i zderzył się z drugim samochodem. Cudem nie doszło do tragedii.

Włamywacz w rękach policji

01.09.2011

Włamywacz w rękach policji

W wyniku ustaleń kryminalnych, żorska policja zatrzymała 18-latka, który włamał się do budki gastronomicznej na os. Sikorskiego w nocy z 24 na 25 sierpnia i ukradł pieniądze oraz artykuły żywnościowe na kwotę 700 zł. Zatrzymany łodzianin już wcześniej wchodził w konflikty z prawem.

Kostką brukową w kiosk

30.08.2011

Kostką brukową w kiosk

Okno wystawowe w kiosku na os. Księcia Władysława wybił nieznany sprawca z piątku na sobotę. Szybę rozbił za pomocą jednej z kostek brukowych, pozostawionych nieopodal przez robotników. To już drugi napad na ten kiosk w ciągu tygodnia.

13-latek pijany do nieprzytomności

30.08.2011

13-latek pijany do nieprzytomności

Nieprzytomnego nastolatka ratownicy pogotowia zabrali wczoraj po południu do szpitala miejskiego. Chłopak leżał na trawniku między blokami na os. Gwarków, a wokół niego – kilka pustych butelek po alkoholu.

Audi i cola

30.08.2011

Audi i cola

Audi A4, warte 46 tys. zł, z piątku na sobotę ukradli nieznani sprawcy na szkodę mieszkanki Żor. Samochód zaparkowany był na parkingu przy hotelu na os. 700-lecia.

Po pijaku nie uciekniesz

30.08.2011

Po pijaku nie uciekniesz

Trzech nietrzeźwych kierowców z wynikami od 2 do 3 promili, zatrzymali w ubiegły weekend stróże prawa. Jeden z nich spowodował kolizję i próbował uciec.

Pijana matka wywołała awanturę

29.08.2011

Pijana matka wywołała awanturę

21-letnia matka dwójki dzieci zadzwoniła w sobotę na komendę, informując o awanturującym się w domu pijanym mężu. Po przyjeździe pod wskazany adres, policjanci zastali w mieszkaniu tylko 15-latka, opiekującego się młodszym, niespełna półtorarocznym dzieckiem małżeństwa. Chłopak wskazał bar w centrum miasta, do którego udała się młoda matka.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"