Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Podrzucił towar swojej dziewczynie

17.02.2010

Podrzucił towar swojej dziewczynie

Dzień Zakochanych na długo pozostanie w pamięci 17-latce, u której w torebce policjanci znaleźli 28 g marihuany i wagę elektroniczną. Walentynkowy wieczór, dziewczyna spędziła w areszcie.

Rodzice przed sądem

15.02.2010

Rodzice przed sądem

Ponad 2 promile miał mężczyzna, który w piątek przed południem zajmował się swym 3,5-letnim synkiem. Mama dziecka też wypiła – badanie wykazało 0,36 promila. Policję powiadomił pracownik socjalny, który tego ranka odwiedził rodzinę z Roju.

Feralne skrzyżowanie

10.02.2010

Feralne skrzyżowanie

Szczęśliwie obyło się bez ofiar śmiertelnych we wczorajszym wypadku na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Okrężną. Wezwani na miejsce strażacy, by wydobyć z auta jednego z poszkodowanych, musieli użyć hydraulicznych nożyc do cięcia metalu. - To już nie jest pierwszy wypadek na wspomnianym skrzyżowaniu. Żorscy kierowcy nie czują się bezpiecznie! - czytamy w mailu od naszej czytelniczki, pani Agaty.

Hobby wysokiego ryzyka

09.02.2010

Hobby wysokiego ryzyka

Wracamy do sprawy wczorajszego wybuchu na os. Gwarków. Policja ustaliła przebieg wydarzeń i zabezpieczyła w mieszkaniu 22-letniego mężczyzny 4 kg siarki, 3 kg saletry, chlorek potasu, magnez, perhydrol, aluminium w proszku, urotropinę oraz lonty.

Wybuch w mieszkaniu

08.02.2010

Wybuch w mieszkaniu

W jednym z mieszkań na os. Gwarków doszło do wybuchu materiałów pirotechnicznych. Wybuch miał miejsce w południe.

Telefon na żądanie

08.02.2010

Telefon na żądanie

Czterech nieznanych sprawców napadło w piątek wieczorem na 45-latka. Rozbojarze obezwładnili mężczyznę i ukradli mu dokumenty, telefon komórkowy i 250 zł. Do zdarzenia doszło na os. Gwarków.

Arsenał na ostatki?

08.02.2010

Arsenał na ostatki?

Alkohol, sto paczek papierosów, słodycze, konserwy, jogurty i pieniądze o łącznej wartości 5 tys. zł ukradli nieznani sprawcy w nocy z czwartku na piątek ze sklepu przy ul. Mikołaja Reja. Złodzieje dostali się do budynku poprzez wyłamanie zamka w drzwiach i zerwanie kłódek.

Nadgorliwy uczeń?

03.02.2010

Nadgorliwy uczeń?

Za pomocą łomu, nieznany sprawca wybił szybę i wyłamał okno w Zespole Szkół nr 2, w salce GWSH. Niedoszły włamywacz nie zdołał dostać się do środka. Został spłoszony przez alarm. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. pc

Fałszywy alarm. Bomby nie znaleziono

03.02.2010

Fałszywy alarm. Bomby nie znaleziono

Ponad dwadzieścia osób policja ewakuowała w poniedziałek ze sklepu Aldi przy ul. Centralnej. Tuż po 16.30, dyżurny komendy odebrał telefon od mężczyzny, który twierdził, że w sklepie podłożona jest bomba. Miała wybuchnąć za godzinę.

Nie wyrobiła

27.01.2010

Nie wyrobiła

Zbyt duża prędkość w stosunku do warunków drogowych była przyczyną wypadku, jaki miał miejsce w poniedziałek wieczorem na DK-81. Kierująca Renault Laguną, na zwężeniu drogi straciła kontrolę nad samochodem. Pojazd wpadł w poślizg i dachował. Kobieta nie doznała większych obrażeń.

Chciał się ogrzać, omal nie spłonął

26.01.2010

Chciał się ogrzać, omal nie spłonął

Z rozległymi poparzeniami trafił wczoraj do szpitala, mężczyzna zatrudniony przy budowie autostrady. Do wypadku doszło w rejonie ul. Kasztanowej. Ciało poszkodowanego uległo poparzeniu w 70 procentach.

Zachłanny złodziej

22.01.2010

Zachłanny złodziej

Dwa telefony wartości prawie 800 zł, ukradziono ze sklepu z artykułami RTV i AGD, przy al. Jana Pawła II. Do zdarzenia doszło we wtorek po południu. ok

Popyt na Audi

21.01.2010

Popyt na Audi

Audi A6, zaparkowane na os. Korfantego, padło w nocy z poniedziałku na wtorek łupem złodzieja. Wartość strat oszacowano na 53 tys.zł.
 

20 gramów narkotyków

19.01.2010

20 gramów narkotyków

W ciągu trzech dni, policjanci zatrzymali trzy osoby, u których po przeszukaniu znaleźli amfetaminę i marihuanę.

Rowery dwa... i kombinerki

18.01.2010

Rowery dwa... i kombinerki

Dwie kradzieże z włamaniem do piwnic na os. 700-lecia zgłoszono na policji w sobotę. Pierwsza z nich miała miejsce 9 stycznia. Łupem złodzieja padł rower wartości 500 zł. Następnego dnia, nieznany sprawca ukradł rower, warty 750 zł.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"