Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Przedwiosenna wymiana opon?

18.02.2010

Przedwiosenna wymiana opon?

Nieznany sprawca włamał się do piwnicy na os. Korfantego, skąd ukradł cztery koła samochodowe. Jak informuje policja, do zdarzenia doszło między 13 a 16 lutego. Straty oszacowano na 800 zł.  ok

Z młotkiem na auto

18.02.2010

Z młotkiem na auto

Nieznany sprawca rozbił młotkiem tylną szybę Citroena Xantii, zaparkowanego na os. Kofantego. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. Policja oszacowała straty na ok. 500 zł. ok

Podrzucił towar swojej dziewczynie

17.02.2010

Podrzucił towar swojej dziewczynie

Dzień Zakochanych na długo pozostanie w pamięci 17-latce, u której w torebce policjanci znaleźli 28 g marihuany i wagę elektroniczną. Walentynkowy wieczór, dziewczyna spędziła w areszcie.

Rodzice przed sądem

15.02.2010

Rodzice przed sądem

Ponad 2 promile miał mężczyzna, który w piątek przed południem zajmował się swym 3,5-letnim synkiem. Mama dziecka też wypiła – badanie wykazało 0,36 promila. Policję powiadomił pracownik socjalny, który tego ranka odwiedził rodzinę z Roju.

Feralne skrzyżowanie

10.02.2010

Feralne skrzyżowanie

Szczęśliwie obyło się bez ofiar śmiertelnych we wczorajszym wypadku na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Okrężną. Wezwani na miejsce strażacy, by wydobyć z auta jednego z poszkodowanych, musieli użyć hydraulicznych nożyc do cięcia metalu. - To już nie jest pierwszy wypadek na wspomnianym skrzyżowaniu. Żorscy kierowcy nie czują się bezpiecznie! - czytamy w mailu od naszej czytelniczki, pani Agaty.

Hobby wysokiego ryzyka

09.02.2010

Hobby wysokiego ryzyka

Wracamy do sprawy wczorajszego wybuchu na os. Gwarków. Policja ustaliła przebieg wydarzeń i zabezpieczyła w mieszkaniu 22-letniego mężczyzny 4 kg siarki, 3 kg saletry, chlorek potasu, magnez, perhydrol, aluminium w proszku, urotropinę oraz lonty.

Wybuch w mieszkaniu

08.02.2010

Wybuch w mieszkaniu

W jednym z mieszkań na os. Gwarków doszło do wybuchu materiałów pirotechnicznych. Wybuch miał miejsce w południe.

Telefon na żądanie

08.02.2010

Telefon na żądanie

Czterech nieznanych sprawców napadło w piątek wieczorem na 45-latka. Rozbojarze obezwładnili mężczyznę i ukradli mu dokumenty, telefon komórkowy i 250 zł. Do zdarzenia doszło na os. Gwarków.

Arsenał na ostatki?

08.02.2010

Arsenał na ostatki?

Alkohol, sto paczek papierosów, słodycze, konserwy, jogurty i pieniądze o łącznej wartości 5 tys. zł ukradli nieznani sprawcy w nocy z czwartku na piątek ze sklepu przy ul. Mikołaja Reja. Złodzieje dostali się do budynku poprzez wyłamanie zamka w drzwiach i zerwanie kłódek.

Nadgorliwy uczeń?

03.02.2010

Nadgorliwy uczeń?

Za pomocą łomu, nieznany sprawca wybił szybę i wyłamał okno w Zespole Szkół nr 2, w salce GWSH. Niedoszły włamywacz nie zdołał dostać się do środka. Został spłoszony przez alarm. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. pc

Fałszywy alarm. Bomby nie znaleziono

03.02.2010

Fałszywy alarm. Bomby nie znaleziono

Ponad dwadzieścia osób policja ewakuowała w poniedziałek ze sklepu Aldi przy ul. Centralnej. Tuż po 16.30, dyżurny komendy odebrał telefon od mężczyzny, który twierdził, że w sklepie podłożona jest bomba. Miała wybuchnąć za godzinę.

Nie wyrobiła

27.01.2010

Nie wyrobiła

Zbyt duża prędkość w stosunku do warunków drogowych była przyczyną wypadku, jaki miał miejsce w poniedziałek wieczorem na DK-81. Kierująca Renault Laguną, na zwężeniu drogi straciła kontrolę nad samochodem. Pojazd wpadł w poślizg i dachował. Kobieta nie doznała większych obrażeń.

Chciał się ogrzać, omal nie spłonął

26.01.2010

Chciał się ogrzać, omal nie spłonął

Z rozległymi poparzeniami trafił wczoraj do szpitala, mężczyzna zatrudniony przy budowie autostrady. Do wypadku doszło w rejonie ul. Kasztanowej. Ciało poszkodowanego uległo poparzeniu w 70 procentach.

Zachłanny złodziej

22.01.2010

Zachłanny złodziej

Dwa telefony wartości prawie 800 zł, ukradziono ze sklepu z artykułami RTV i AGD, przy al. Jana Pawła II. Do zdarzenia doszło we wtorek po południu. ok

Popyt na Audi

21.01.2010

Popyt na Audi

Audi A6, zaparkowane na os. Korfantego, padło w nocy z poniedziałku na wtorek łupem złodzieja. Wartość strat oszacowano na 53 tys.zł.
 


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"