Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Popyt na nawigacje?

16.02.2011

Popyt na nawigacje?

Elektronarzędzia i nawigację samochodową o łącznej wartości 4 300 zł z wnętrza Volkswagena Caddy ukradł nieznany sprawca 10 lutego po 20.00. Złodziej włamał się do auta niedługo po tym, jak właściciel zaparkował przy ul. Folwareckiej.

Kieszonkowa kradzież w sklepie

16.02.2011

Kieszonkowa kradzież w sklepie

Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę klienta jednego ze sklepów przy ul. Biskupa i ukradł jego portfel z dokumentami i pieniędzmi. Złodziej dorobił się w ten sposób 1200 zł. Do zdarzenia doszło wczoraj. pc-s

Potrącony na pasach

15.02.2011

Potrącony na pasach

Z otwartym złamaniem podudzia i ogólnymi obrażeniami ciała trafił wczoraj do szpitala bezdomny 30-latek. Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych na al. Jana Pawła II przed 17.00 przez kierowcę Skody Fabii.

Diler za kratkami

15.02.2011

Diler za kratkami

90 gramów amfetaminy, 20 gramów metaamfetaminy i 1 mililitr heroiny o wartości powyżej 3 700 zł znaleźli żorscy kryminalni u 32-letniego mieszkańca Jastrzębia Zdroju. Wczoraj sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Pieniądze z karty znikły... we Włoszech

09.02.2011

Pieniądze z karty znikły... we Włoszech

Mieszkaniec Pszowa, posiadający konto w jednym z żorskich banków był zdziwiony, gdy okazało się, że z konta zniknęło ponad 1900 zł. Tym bardziej, że transakcje dokonane zostały za pomocą jego karty bankomatowej w Neapolu, mimo że przebywał w Polsce i kartę miał cały czas przy sobie. 

Seryjny włamywacz złapany

09.02.2011

Seryjny włamywacz złapany

W wyniku intensywnych działań, żorscy kryminalni doprowadzili do zatrzymania seryjnego włamywacza, który od zeszłego roku ponad pięćdziesiąt razy włamał się do komórek i piwnic w blokach, kradnąc z nich kosztowne przedmioty.

Napadł na kobietę

07.02.2011

Napadł na kobietę

46-latkę zaatakował nieznany sprawca 5 lutego tuż przed 6.00 rano na ul. Handlowej. Mężczyzna szarpnął kobietę, która przewróciła się na ziemię, po czym wyrwał jej torebkę i uciekł. Ofiara napaści nie doznała obrażeń. Straciła 180 zł i dokumenty. 

Quadem nie odjechali

04.02.2011

Quadem nie odjechali

Trzech nieznanych mężczyzn usiłowało z środy na czwartek ukraść quada z komisu przy ul. Mickwiewicza. Niedoszli złodzieje wycięli dziurę w siatce ogrodzeniowej i przedostali się na teren komisu. Zostali jednak spłoszeni przez nocnego stróża.

Tym razem Peugeot

04.02.2011

Tym razem Peugeot

Na kosztowny łup pokusili się nieznani sprawcy, którzy w nocy z wtorku na środę ukradli z przyblokowego parkingu na os. Powstańców Śląskich Peugeot 407. Właściciel samochodu poniósł straty w wysokości 45 tys. zł. pc-s

Stłuczka pod urzędem

03.02.2011

Stłuczka pod urzędem

Do stłuczki na al. Wojska Polskiego doszło dziś rano. Kierująca toyotą na wodzisławskich tablicach, jadąca w kierunku Ronda Węgierskiego, chcąc uniknąć zderzenia z fiatem punto, zahaczyła o stojącego na parkingu forda mondeo.

Jedni samochód, drudzy paliwo

02.02.2011

Jedni samochód, drudzy paliwo

Seat Leon został skradziony przez nieznanych sprawców z poniedziałku na wtorek. Auto, wartości 20 tys. zł zaparkowane było na os. Sikorskiego. Tej samej nocy ktoś przewiercił bak w tirze, stojącym na ul. Okrężnej i przelał z niego 500 litrów paliwa. Wartość strat wynosi 3,5 tys. zł. pc-s

Nagroda za pomoc w ujęciu wandali

05.01.2011

Nagroda za pomoc w ujęciu wandali

Komendant żorskiej policji przeznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy zniszczenia krzyża na cmentarzu przy ul. Nowej. W wigilijny wieczór ktoś przepiłował krzyż i oblał go farbą. Porzucony na os. Korfantego krzyż na pół godziny przed pasterką zauważył przypadkowy przechodzień.

Spieszył się - spowodował kraksę

05.01.2011

Spieszył się - spowodował kraksę

Cztery samochody zderzyły się wczoraj na al. Jana Pawła II. Do kraksy, w wyniku której dwie osoby trafiły do szpitala, doszło przed 9.00. Kierowca Fiata Marea wyprzedzał inny samochód i zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem Iveco.

Sierżant ujął seryjnego włamywacza

04.01.2011

Sierżant ujął seryjnego włamywacza

Policjantem, który po służbie zatrzymał w niedzielę włamywacza, był sierżant Krzysztof Starowicz - dzielnicowy z trzyletnim stażem pracy - czytamy na stronie żorskiej komendy. Złodziej włamał się do kiosku przy ul. Dąbrowskiego już po raz czwarty w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Dzięki sierżantowi Starowiczowi, który tego dnia miał wolne, niedzielny skok okazał się ostatnim.

Wyżył się na cudzym aucie

03.01.2011

Wyżył się na cudzym aucie

Piątkowa, sylwestrowa noc zapewne na długo pozostanie w pamięci 21-latka z Jastrzębia Zdroju, który trafił w ręce żorskiej policji. Mężczyzna zniszczył nadkole Seata Toledo, narażając właściciela na straty w wysokości 700 zł.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"