Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Weekendowe włamania

09.06.2009

Weekendowe włamania

Policja zanotowała dwie kradzieże z włamaniem. Łupem nieznanych sprawców padł towar i pieniądze ze sklepu na Wodzisławskiej i baru na Boryńskiej.

Samobójstwo na Bocznej

09.06.2009

Samobójstwo na Bocznej

51-latek odebrał sobie życie w miniony piątek. Już wcześniej kilkakrotnie próbował się zabić.

Złapany na gorącym uczynku

09.06.2009

Złapany na gorącym uczynku

Wzorowa postawa młodego żorzanina doprowadziła do ujęcia 15-latka, który na dworcu PKS ukradł torebkę starszej kobiecie.

Wczorajszy?

04.06.2009

Wczorajszy?

Dziś  o 8.10 na ul. Pszczyńskiej policja zatrzymała nietrzeźwego mężczyznę jadącego motorowerem. 36-letni mieszkaniec Krzyżowic miał 1,42 promila w wydychanym powietrzu. ok

Tajemnicze zniknięcie psiaka

04.06.2009

Tajemnicze zniknięcie psiaka

W sobotę pies rasy amstaf trafił do żorskiego „Azylu dla bezpańskich psów”, po tym jak jego właściciel znalazł się w areszcie za posiadanie narkotyków. Jednak kiedy mężczyzna w poniedziałek zgłosił się po psa, już go tam nie było.

Prezenty na Dzień Dziecka?

03.06.2009

Prezenty na Dzień Dziecka?

W nocy z poniedziałku na wtorek nieznani sprawcy dopuścili się włamań na os. Gwarków.

Młody i głupi

01.06.2009

Młody i głupi

16-latek po pijaku mierzył z wiatrówki w autobus.

Narkotyczna wiosna młodości

01.06.2009

Narkotyczna wiosna młodości

W miniony weekend, podczas koncertów, policja zatrzymała sześć osób posiadających narkotyki. Tylko jedna z nich jest mieszkańcem Żor. Mężczyzna miał przy sobie pięć woreczków marihuany. Początkowo tłumaczył, że znalazł narkotyki. Ostatecznie przyznał się do winy i poddał karze 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

Niedoszli zadymiarze

01.06.2009

Niedoszli zadymiarze

Do naszej redakcji dotarł mail odnośnie wydarzeń, jakie rzekomo miały miejsce podczas sobotniego koncertu zespołu Muchy.

Nieznani włamywacze

27.05.2009

Nieznani włamywacze

Wczoraj policja zanotowała trzy zgłoszenia o kradzieży. 23 maja nieustalony sprawca włamał się do maszyny do gier w barze przy ul. Rybnickiej. Jego łupem padło ponad 20 tys. zł. Dwa inne zdarzenia miały miejsce w poniedziałek.

A jednak nie uciekł

27.05.2009

A jednak nie uciekł

Wczoraj pisaliśmy o czwartkowym wypadku, którego sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został ustalony. Jak wynika z jego zeznań, wcale nie uciekł. Zadzwonił na policję i po karetkę. Gdy pogotowie zabierało potrąconą 88-latkę, stał obok. Zanim przybył radiowóz uznał, że może odjechać.

Nowe fakty w sprawie wypadku

27.05.2009

Nowe fakty w sprawie wypadku

Sprawca niedzielnego wypadku na ul. Szkolnej, o którym pisaliśmy wczoraj, uciekł z miejsca zdarzenia. Nie udzielił pomocy poszkodowanemu 47-latkowi. Pojazd oddał do warsztatu w Jastrzębiu Zdroju. W ręce policji trafił dzięki kobiecie, która zwróciła uwagę na podejrzaną ciężarówkę marki mercedes.

Wypadek na Szkolnej

26.05.2009

Wypadek na Szkolnej

W niedzielę rano, 27-letni jastrzębianin potrącił mieszkańca Żor. Sprawca jechał ciężarówką marki mercedes. 47-letniego mężczyznę z ciężkim urazem czaszkowo-mózgowym i otarciami miednicy przewieziono do szpitala. Kierowca pojazdu był trzeźwy. pc

Uciekinier

26.05.2009

Uciekinier

88-letnia kobieta w wyniku czwartkowego wypadku trafiła do szpitala wojewódzkiego w Rybniku. Staruszka została potrącona na ul. Leśnej przez nieznanego sprawcę. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Kobieta z obrażeniami głowy przebywa na laryngologii.

Pociął kobietę

25.05.2009

Pociął kobietę

W czwartek do szpitala trafiła kobieta, po tym, jak jej własny mąż za pomocą nożyka do tapet pociął jej twarz i szyję. Mężczyzna trwale okaleczył żonę, gdy mu powiedziała, że chce się z nim rozwieść.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"