Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Nie miał czym kraść to ukradł narzędzia i koła

12.03.2012

Nie miał czym kraść to ukradł narzędzia i koła

Chciał ukraść opony z zaparkowanego auta i przełożyć do swojego samochodu. Nie miał jednak potrzebnych narzędzi. Włamał się więc do stojącej ciężarówki, ukradł potrzebne narzędzia a następnie odkręcił koła od innego auta, tym samym je kradnąc i przykręcił do swojego pojazdu. Tak sobie poczynał w niedzielny poranek 24-letni rybniczanin.

Świętowała kradnąc

12.03.2012

Świętowała kradnąc

W ostatni czwartek 49-letnia żorzanka tak świętowała Dzień Kobiet, że mając ponad promil alkoholu we krwi postanowiła okraść z damskich ubrań sklep przy ul. Francuskiej. Złapali ją ochroniarze sklepu i przekazali policji.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

24.02.2012

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

W Żorach zaginął 30-letni mieszkaniec Jastrżębia-Zdroju. 16 lutego tego roku Łukasz Hulin wyszedł z budynku żorskiego Urzędu Miasta i ślad po nim zaginął. Żorscy policjanci i matka zaginionego apelują o pomoc. Mężczyzna bowiem ma ograniczoną zdolność do samodzielnej egzystencji. Jest osoba niemą i nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

Portfel w skarpecie, pół bochenka w torebce

20.02.2012

Portfel w skarpecie, pół bochenka w torebce

W nocy z piątku na sobotę żorscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy okradli 66-letnią żorzankę. Policjanci odzyskali także skradzioną torebkę i portfel. Ten ostatni przedmiot złodziejka ukryła w swojej... skarpecie.

Pijana matka z trzymiesięczną córką

20.02.2012

Pijana matka z trzymiesięczną córką

Żorscy policjanci zatrzymali w niedzielę pijaną matkę, która opiekowała się trzymiesięczną córeczką, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a dziecko pod opiekę babci.

Potrącił kobietę na pasach

17.02.2012

Potrącił kobietę na pasach

Żorscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. 61-letnia żorzanka z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Do wypadku doszło o zmroku na al. Zjednoczonej Europy.

Wypadek busa przewożącego dzieci

16.02.2012

Wypadek busa przewożącego dzieci

Do groźnego wypadku doszło dziś rano na skrzyżowaniu ul. Bankowej z Okrężną. Bus przewożący 12 dzieci z żorskiego przedszkola integracyjnego zderzył się z fiatem punto, w wyniku czego przewrócił się na bok. Na szczęście życiu dzieci nic nie zagraża.

Atak śniegu: wypadek i cztery stłuczki

15.02.2012

Atak śniegu: wypadek i cztery stłuczki

Padający śnieg, silny wiatr i bardzo trudne warunki na żorskich drogach przyczyniły się do jednego wypadku i czterech stłuczek w środę. Do najgroźniejszego wypadku doszło na ul. Boguszowickiej. W jego wyniku do szpitala trafiło 5 osób, w tym 12-letnie dziecko.

Areszt za pobicie

13.02.2012

Areszt za pobicie

Sąd Rejonowy aresztował dziś na 3 miesiące 19-letniego żorzanina, który na początku lutego pobił wraz z kolegami przypadkowo napotkanego mężczyznę na os. Powstańców Śląskich. Pozostali sprawcy pobicia są pod policyjnym nadzorem.

Auto przygniotło 19-latkę

13.02.2012

Auto przygniotło 19-latkę

Żorscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w weekend przy ulicy Boryńskiej. W wyniku zdarzenia 19-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju trafiła do szpitala ze złamaniem lewej nogi.

Złodziej auta aresztowany

01.02.2012

Złodziej auta aresztowany

Złodzieja żorskiego samochodu – fiata cinquecento, aresztował właśnie cieszyński sąd. Wcześniej złapali go policjanci ze Strumienia po tym, jak napadł na sklep w Drogomyślu, uciekając właśnie skradzionym fiatem.

Bandyta ujęty w więzieniu

30.01.2012

Bandyta ujęty w więzieniu

Sprawca napadu na sklep w naszym mieście wpadł w... więzieniu. Żorscy policjanci schwytali bandytę, który dokonał głośnego przed rokiem skoku na sklep przy ulicy Osińskiej. Prowadzone działania operacyjne doprowadziły funkcjonariuszy na trop 24-letniego recydywisty odsiadującego wyrok w jednym ze śląskich zakładów karnych.

Policjanci złapali i odzyskali

27.01.2012

Policjanci złapali i odzyskali

Sukces policji! Siedem fiatów cinquecento skradzionych ostatnio w naszym mieście wróciło już do prawowitych właścicieli. To wynik wspólnej akcji policjantów z Żor, Jastrzębia-Zdroju, Pszczyny i Strumienia. Wraz z odzyskaniem aut złapano sprawców niektórych kradzieży.

Pościg ulicami Żor

23.01.2012

Pościg ulicami Żor

Pościg za pijanym 19-latkiem, uciekającym deawoo tico w sobotnią noc, rozegrał się ulicami Żor. Z kolei w Roju policjanci złapali 33-letniego nietrzeźwego kierowcę. Wszystko dzięki wzmożonym patrolom żorskiej drogówki w ramach akcji „Trzeźwość”.

Wpadli na kradzieży

20.01.2012

Wpadli na kradzieży

Dzięki szybkiemu zaalarmowaniu policjantów przez anonimowego świadka, znów schwytano złodziei na gorącym uczynku. Dwóch tyszan wpadło, gdy kradło metalowe elementy ze starego młyna w Baranowicach.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"