Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 15 lipca 2024 r.  Imieniny: Henryka, Włodzimierza

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Dwa wypadki - dwóch rannych

17.11.2011

Dwa wypadki - dwóch rannych

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadków, jakie miały miejsce wczoraj na terenie Żor. Sprawca jednego z nich uciekł z miejsca zdarzenia.

Wpadł seryjny "działkowicz"

17.11.2011

Wpadł seryjny

Do pięćdziesięciu kilku włamań na ogródki działkowe przyznał się 35-letni żorzanin, na którego trop wpadli miejscowi kryminalni. Mężczyzna został wczoraj oddany pod dozór policji i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu 10 lat więzienia.

Pijany kierowca autobusu

15.11.2011

Pijany kierowca autobusu

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu, zatrzymany wczoraj o 8.30 w rejonie ul. Folwareckiej podczas akcji „Trzeźwość”, prowadzonej na terenie całego województwa. Nieodpowiedzialny 47-latek wiózł trzy kobiety i dziecko.

Miał dość pijanej matki

15.11.2011

Miał dość pijanej matki

Dzisiaj w nocy policjanci z Żor otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 8-letniego chłopca. W niecałą godzinę stróże prawa odnaleźli dziecko i... zatrzymali pijaną matkę. Ośmiolatek jest cały i zdrowy, przebywa u babci.

Złodziej aut i smakosz jabłek zatrzymany

14.11.2011

Złodziej aut i smakosz jabłek zatrzymany

W piątek w ręce stróżów prawa wpadł 27-latek z Jastrzębia Zdroju, który ma na swoim koncie kilka włamań do samochodów i altanki na terenie Żor, skąd ukradł 10 kilogramów jabłek. Mężczyzna został zatrzymany w Mikołowie w wyniku bezpośredniego pościgu po kradzieży auta w Żorach.

Uciekali w popłochu

10.11.2011

Uciekali w popłochu

Dzisiaj od 6.00 policjanci prowadzą na terenie województwa akcję pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki”. Tymczasem wczoraj zostali w Żorach zatrzymani 22-latek pod wpływem alkoholu i 33-latek z narkotykami. Obaj mężczyźni na widok radiowozów zaczęli uciekać przed stróżami prawa.

Niewybuch na basenie

10.11.2011

Niewybuch na basenie

Granat z czasów II wojny światowej znaleźli wczoraj ok. 15.30 robotnicy, pracujący przy budowie aquaparku przy ul. Wodzisławskiej. Niewybuch leżał pod ziemią, przed budynkiem basenu.

Włamywacze nie próżnują

09.11.2011

Włamywacze nie próżnują

W ostatnim czasie mamy do czynienia z plagą włamań do altanek na ogródkach działkowych. Na policję zgłoszono wczoraj dwa kolejne przypadki. Nieznani sprawcy ukradli artykuły spożywcze i wannę z tworzywa sztucznego.

Czterokopytni sprawcy kolizji

02.11.2011

Czterokopytni sprawcy kolizji

W miniony weekend żorscy stróże prawa zostali wezwani do dwóch kolizji spowodowanych przez sarnę i dzika, które wbiegły na jednię wprost pod koła nadjeżdżających pojazdów. Pierwsze z nich nie przeżyło zderzenia z samochodem, drugie uciekło.

Jaki ojciec, taki syn - złapani sprawcy włamania

31.10.2011

Jaki ojciec, taki syn - złapani sprawcy włamania

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do hali warsztatowej i ukradli sprzęt warty 4 tysiące złotych. Żorzanie usłyszeli zarzuty i zostali oddani pod dozór policji.

Sprawcy napadu nie wrócą do domu

27.10.2011

Sprawcy napadu nie wrócą do domu

Dwaj nieletni sprawcy wtorkowego napadu na sklep, zatrzymani przez żorskich policjantów, najbliższe trzy miesiące spędzą w schronisku dla nieletnich - tak zadecydował sąd rodzinny, przed który dziś zostali doprowadzeni.

Nieletni napadli na sklep

27.10.2011

Nieletni napadli na sklep

Dwaj zamaskowani chłopcy – w wieku 13 i 15 lat - napadli we wtorek po 18.00 na sklep spożywczy w Baranowicach, grożąc ekspedientkom atrapą broni. Zostali schwytani już dwie godziny później. Dziś staną przed sądem rodzinnym.

Dzięki anonimowi znaleźli samochód

24.10.2011

Dzięki anonimowi znaleźli samochód

Mieszkance Żor wydał się podejrzany samochód marki Ford Fiesta, który od pewnego czasu stał na parkingu na os. Sikorskiego. Zaniepokoiło ją, że pojazd stoi otwarty.

Przyłapani na rabunku

24.10.2011

Przyłapani na rabunku

W nocy z piątku na sobotę policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy, którzy obrabowali kiosk przy ulicy Stodolnej.

Potrącił staruszka i wjechał w płot

12.10.2011

Potrącił staruszka i wjechał w płot

Niemal dwa promile alkoholu miał kierowca BMW, który w sobotę potrącił 79-latka, a następnie uderzył w płot na prywatnej posesji przy ul. Rolniczej. Na szczęście starszy mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"