Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Mama z brzuszkiem i promilami

24.06.2013

Mama z brzuszkiem i promilami

Na prośbę pracownika socjalnego policja interweniowała w sobotę w sprawie pijanej matki sprawującej opiekę nad dzieckiem. Drzwi do mieszkania otworzyła mundurowym kobieta w zaawansowanej ciąży.

Policja prosi o odbiór roweru

19.06.2013

Policja prosi o odbiór roweru

Właściciel roweru CROSS Junior City, który leżał przez kilka dni przed klatką F bloku nr 12 na osiedlu Sikorskiego, a potem stał pozostawiony w piwnicy, proszony jest odbiór "zguby" na Komendzie.

Policja szuka kierowcy ciężarówki

18.06.2013

Policja szuka kierowcy ciężarówki

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, z udziałem 32-letniego motorowerzysty z Żor. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Poniosło gościa...

17.06.2013

Poniosło gościa...

Zdenerwował się na na przyjaciela siostry i siekierą rozwalił mu skuter.

Zgłoś autokar do kontroli

17.06.2013

Zgłoś autokar do kontroli

Policjanci z Żor zachęcają do kontroli autokarów przed wyjazdem na wycieczkę i urlop.

Bo dziadek oblał babcię wrzątkiem...

10.06.2013

Bo dziadek oblał babcię wrzątkiem...

Oblał żonę wrzątkiem i schował się w komórce. A co z wnukami ?

Chciał się zabić...

10.06.2013

Chciał się zabić...

27-latek z os. Księcia Władysława zagroził siostrze samobójstwem.

Namierzony zza krat

03.06.2013

Namierzony zza krat

Mieszkaniec Małopolski okradał żorzan. Włamywał się do komórek, kradł rowery, sprzęt narciarski, nie pogardził też markową herbatą. Łupy sprzedawał przypadkowym nabywcom, a pieniądze przeznaczał na żywność i hazard.

Zderzenie samochodu z jednośladem

29.05.2013

Zderzenie samochodu z jednośladem

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu Boryńskiej z Aleją Zjednoczonej Europy. W wyniku zdarzenia, z licznymi obrażeniami ciała, do szpitala trafił 28-letni motocyklista.

Wandal zazdrośnik

27.05.2013

Wandal zazdrośnik

W sobotę policyjne zarzuty zniszczenia mienia usłyszał 34-letni żorzanin, który z zazdrości rozbił siekierą samochód obecnego partnera byłej dziewczyny. Wandal przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat więzienia.

Pijana mama z blisko 3 promilami

22.05.2013

Pijana mama z blisko 3 promilami

20 maja, wieczorem policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Garncarskiej. Powodem było zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się małym dzieckiem.

Pijany wtargnął na jezdnię

13.05.2013

Pijany wtargnął na jezdnię

Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 34-letni mieszkaniec Żor, który w sobotę wieczorem wtargnął wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Mężczyzna trafił z obrażeniami głowy i nogi do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Uważajcie na oszustów!

10.05.2013

Uważajcie na oszustów!

Żorscy stróże prawa ostrzegają przed oszustami, którzy pojawili się w mieście. Osoby podszywające się pod pracowników "wodociągów" okradły wczoraj 77-letnią kobietę wykorzystując jej ufność i chwilową nieuwagę. Żorzanka straciła 1400 złotych, oszustów szuka policja.

Synu - nie kradnij!

09.05.2013

Synu - nie kradnij!

Dwóch nastoletnich żorzan wpadło w ręce kryminalnych dzięki zgłoszeniu matki jednego z nich. Zaniepokojona kobieta powiadomiła policję po tym, jak jej syn przyniósł do domu kradzione leżaki ogrodowe.

Zaplanował napad... z miłości do syna

06.05.2013

Zaplanował napad... z miłości do syna

Najbliższe trzy miesiące w areszcie śledczym spędzi 30-latek, który z nożem napadł na pracownicę salonu gier, aby zdobyć pieniądze na komunię syna. Mężczyzna najpierw przegrał kilkaset złotych na automatach rozrywkowych, a później postanowił odzyskać stracone pieniądze. Wpadł dzięki błyskawicznej akcji kryminalnych.


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"