Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Zarekwirowali nielegalne automaty do gry

18.03.2023
Zarekwirowali nielegalne automaty do gry

Podczas jednej z interwencji, związanych z kradzieżą kasetki z gotówką, policjanci sprawdzili, co kryje się w pomieszczeniu za zamkniętymi drzwiami. Znaleźli tam maszyny przeznaczone do gier hazardowych. Za urządzanie gier na nielegalnych automatach, grożą dotkliwe kary finansowe – 100 tys. zł od każdej takiej maszyny i 3 lata więzienia.

W piątek ok. 3.00 dyżurny KMP w Żorach został powiadomiony o kradzieży kasetki z pieniędzmi w jednym z żorskich barów. Na miejscu mundurowi ustalili, że pracownica lokalu, podczas rozliczania dziennego utargu, zauważyła w kasetce brak 400 złotych. Opisała bardzo dobrze klientów, którzy najprawdopodobniej dopuścili się tej kradzieży. W trakcie rozmowy policjanci zauważyli zamknięte pomieszczenie, które, jak się okazało, na co dzień  jest również dostępne dla klientów. W  środku mundurowi zauważyli dwie maszyny służące do gier hazardowych. Oba urządzenia zostały zabezpieczone, a sprawą zajmie się teraz Krajowa Administracja Skarbowa.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"