Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Archiwum artykułów


Pokaż archiwalne artykuły z kategorii:       z miesiąca:
Haendel w Italii

29.04.2009

Haendel w Italii

W ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej im. G. G. Gorczyckiego odbędzie się koncert pt. „Haendel w Italii”. Kantaty włoskie oraz Sonaty triowe Haendla wykona Dagmara Świtacz (sopran) oraz Zespół Muzyki Dawnej Parnassos. Na imprezę zapraszamy 30 kwietnia o 19.00 w kościele św. Apostołów Filipa i Jakuba.

PogrÓÓÓbione Życie Na Szczycie

27.04.2009

PogrÓÓÓbione Życie Na Szczycie

Tym razem w poszukiwaniu sensacji wyruszyłam na imprezę, która w zamiarze miała być niewielką, kameralną domówką. Jej finał rozegrał się w Ostrodze, w letnim ogródku. Efekty przerosły oczekiwania zarówno organizatorów, jak i uczestników. Czekamy na kolejne grÓÓÓbiszowe balangi! Tymczasem zobacz w dziale Życie Na Szczycie relację z sobotniej, premierowej imprezki. Na stronie głównej - filmik z pokazu Teatru Ognia - jednej z nocnych atrakcji. kamilus  

Imprezować - wieczność!

23.04.2009

Imprezować - wieczność!

Dla niektórych weekend zaczyna się już w czwartek. Gdzie można się dziś wybrać?

Jam Session w Tarocie

21.04.2009

Jam Session w Tarocie

W czwartek - 30 kwietnia, w pubie Tarot, odbędzie się kolejne Jam Session. Start o 19. 00. Zapraszamy. (ok)

Pełen pozytyw na weekend

17.04.2009

Pełen pozytyw na weekend

Za nami post, przed nami czas imprez. Co szykują dla nas Żory nocą?

Obczaj to

03.04.2009

Obczaj to

W ten weekend można popatrzeć, potańczyć, poskakać, pośpiewać... Gdzie i z kim? Dowiedz się! kamilus

Możesz wszystko - idź na disco

01.04.2009

Możesz wszystko - idź na disco

Masz dużo energii? Nie możesz doczekać się weekendu? Przyjdź do pubu Tarot na potańcówkę w środku tygodnia i pobujaj się w rytm przebojów BeeGees, Abby, E.Presleya czy Modern Talking. Imprezę poprowadzi dj.Czyżu. info: pub Tarot (ok)

Imprezowy kwiecień w Tarocie

01.04.2009

Imprezowy kwiecień w Tarocie

Jam Session, karaoke czy House Day to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez pub Tarot na najbliższy miesiąc. Zapraszamy. info: pub Tarot (ok)

A to ci impreza

27.03.2009

A to ci impreza

Ten weekend to totalny, imprezowy misz - masz! Można zacząć bardzo kulturalnie od wizyty w Scenie Na Starówce. Potem najeść się - być może - wstydu na Obciach Party w Ambasadzie, by na koniec uwolnić nagromadzoną energię i zatrząść piórami w Dniu Metalowca, w Tarocie.

Hard- y Tarot

26.03.2009

Hard- y Tarot

W ostatnią niedzielę marca w odświętnych glanach, na czarno, z rozwianymi "piórami" sięgającymi pasa do Tarota zejdą się wszyscy fani metalu. Cały wieczór będą kuć i spawać ostre kawałki. Wpadnij i ty! kamilus

Oke - kara - oke

20.03.2009

Oke - kara - oke

Tym razem będzie można się troszkę powydzierać. W piątek w Tarocie, a w niedzielę w Ambasadzie odbędą się profesjonalnie prowadzone imprezy karaoke. Oczywiście, to nie wszystko!

Teatralny Tydzień w Scenie na Starówce

20.03.2009

Teatralny Tydzień w Scenie na Starówce

Zobacz repertuar Tygodnia Teatralnego organizowanego w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, który rozpoczyna się 26 marca. W programie same znakomitości. Żorska Scena na Starówce zaprosiła m.in. Teatr "Bagatela" z Krakowa, Gliwicki Teatr Muzyczny, Śląski Teatr Lalki i Aktora "Ateneum".


sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"