Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Żorski MOSiR zaprasza na relaks z Nordic Walking

31.07.2023
Żorski MOSiR zaprasza na relaks z Nordic Walking

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza na cykl spotkań relaksacyjnych Nordic Walking w dniach 17 i 24 sierpnia tego roku. Chętne osoby będą mogły poćwiczyć i pospacerować z instruktorem - Hanną Zyg 17 i 24 sierpnia tego roku

 

Wydarzenie odbywa się w ramach Akcji Lato 2023 - wakacje na sportowo. Ćwiczenia oraz spacer odbędą się w Parku Staromiejskim o godzinie 18:00, w dniach 17 i 24 sierpnia tego roku. Zapisy będą się odbywać pół godziny przed rozpoczęciem imprezy. 

Zaleca się, aby uczestnicy zabrali ze sobą kijki do Nordic Walking, wygodne buty i strój sportowy. Istnieje możliwość wcześniejszego wypożyczenia kijków, jednak ich ilość jest ograniczona (wypożyczenia można dokonać w kasie Hali sportowej MOSIR-u przed imprezą).

Regulamin, oświadczenia i dodatkowe informację znajdują się na stronie www.mosir.zory.pl
W razie pytań można się kontaktować z działem sportu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach pod nr telefonu: 32 43 41 172 wew. 14.

red/źródło: MOSiR ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"