Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Zawinił rowerzysta

30.01.2024
Zawinił rowerzysta

Ukarany mandatem karnym został rowerzysta, który w poniedziałkowe południe uderzył w bok samochodu osobowego. Korzystając z dróg, nie zapomnijmy o wzajemnym szacunku i bezpiecznych zachowaniach. Przypominamy także o przepisach dotyczących miłośników jazdy rowerem.

W poniedziałek około 12:30 świadek zdarzenia poinformował Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach o potrąceniu na ul. Boryńskiej rowerzysty przez samochód osobowy. Zdarzenia drogowe z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego zazwyczaj kończą się bardzo groźnymi obrażeniami po stronie pieszych i miłośników rowerów.

Przybyły niezwłocznie na miejsce patrol ruchu drogowego po sprawdzeniu, że nikomu nic się nie stało, ustalił przebieg zdarzenia. Tym razem do zajścia przyczynił się rowerzysta, który jadąc szybko po chodniku, wjechał zza przysłaniających samochodów wprost w bok fiata tipo, który dojeżdżał do swojej posesji. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi, a 33-letni rowerzysta wyszedł ze zdarzenia bez większych obrażeń.

Za spowodowanie kolizji rowerzysta ukarany został przez policjantów mandatem karnym.

Źródło: KMP Żory


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"