Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Zakłady pracy na start

27.04.2010
Zakłady pracy na start

Od Turnieju Piłki Nożnej w niedzielę rozpoczęły się rozgrywki Grand Prix Żor Zakładów Pracy 2010. Do wspólnej sportowej rywalizacji przystąpiło pięć zespołów, reprezentujących różne instytucje. W pierwszym turnieju zwyciężyła drużyna Komendy Miejskiej Policji, która broni tytułu zeszłorocznego mistrza.

Od kilku lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje zakładom pracy udział w cyklu turniejów sportowych, których celem jest wyłonienie najbardziej usportowionej drużyny, promocja aktywności sportowej, a także stworzenie doskonałej zabawy wpływającej na integrację zespołu.

Rozgrywki potrwają do czerwca, a kolejne punkty drużyny będą mogły zdobyć w turniejach: siatkówki, koszykówki, zawodów strzeleckich, tenisa stołowego, kręgli, pływackich oraz w wieloboju sprawnościowym. Info: MOSiR (pc)

 

 

 

 

Drużyna KMP Żory

 

 

 


Komentarze:
~a (2010-04-27 16:20:13)

gratuluje chłopaki! pokażcie na co was stać!!!

~hihi... (2010-04-27 17:32:56)

Zamiast żółtej kartki.....blankiecik z mandatem.......to jak z nimi wygrać????? Żart.....wygrać musi po prostu najlepszy i już

~:) (2010-04-28 12:02:21)

Brawo chłopaki!! Oby tak dalej :)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"