Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Wygraj bilety na Maraton Walentynkowy!

09.02.2011

W sobotę Kino Na Starówce zaprasza wszystkich zakochanych na Maraton Walentynkowy. W naszym konkursie do wygrania dwie podwójne wejściówki na seans. Odpowiedz na pytanie i spędź walentynkowy wieczór w kinie.

Wśród proponowanych filmów zobaczymy seans przedpremierowy „Wojny Żeńsko-Męskiej”, w której główne role grają nasze dziewczyny - Sonia i Maja Bohosiewicz. Napisz, w jakich serialach telewizyjnych występują żorzanki (po jednym tytule dla każdej z nich) i wygraj jedną z dwóch podwójnych wejściówek na seans.

Odpowiedź prześlij na adres: portal@gazetazorska.pl, podając swoje imię i nazwisko. Czekamy do piątku, 11 lutego, do godz. 14.00. Wyniki ogłosimy na portalu zory24.pl zaraz potem. pc-s

"Wojna żeńsko-męska" to film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"