Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Wygraj bilet na koncert Lipnickiej i Portera

20.10.2011
Wygraj bilet na koncert Lipnickiej i Portera

Już jutro w Scenie Na Starówce wystąpią Anita Lipnicka i John Porter. Koncert uświetni uroczystą galę, podczas której ogłoszone zostaną wyniki miejskich konkursów: "Żory w obiektywie" i "Żorskie opowieści".  Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę!

16 tekstów i 134 zdjęcia 42 autorów – tyle prac wpłynęło na tegoroczne konkursy Prezydenta Miasta Żory: literacki i fotograficzny.

Zgłoszone do konkursu „Żorskie opowieści” utwory prozatorskie oceniał m.in. Michał Ogórek – felietonista Gazety Wyborczej. Zdjęcia w konkursie „Żory w obiektywie” punktował m.in. Arek Gola – fotoreporter Dziennika Zachodniego i Marek Jan Karaś – redaktor naczelny Gazety Żorskiej i portalu zory24.pl.
Rok temu najbardziej podobały się fotografie Piotra Borysa Sikory i Andrzeja Żabki, a także powieść Pawła Szulika „Spopielony”. Kto tym razem zachwycił jurorów? Przekonamy się już jutro.

Odpowiedz na pytanie: jaki tytuł nosi pierwsza wspólna płyta Lipnickiej i Portera? - i wygraj podwójną wejściówkę na koncert. Spiesz się! - czekamy do jutra, 21 października, do godz. 12.00. Odpowiedź prześlij na maila: portal@gazetazorska.pl - nie zapomnij podać swoje imię i nazwisko!

 

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na najbliższe wydarzenia - jubileusz 20-lecia chóru Voce Segreto (22 października, godz. 16.00, Scena Na Starówce) i spektakl "Dieta Cud" (8 listopada, godz. 18.00, Scena Na Starówce, cena biletu: 75 zł, balkon i dostawki – 65 zł). pc-sAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"