Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Wspólna zabawa łączy. Turniej integracyjny w Zespole Szkół Specjalnych

05.06.2014
Wspólna zabawa łączy. Turniej integracyjny w Zespole Szkół Specjalnych

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej i Ringo odbył się wczoraj na obiektach sportowych Zespołu Szkół Specjalnych  im Matki Teresy z Kalkuty.

Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Dzieci Matki Teresy działające przy ZSS w ramach realizacji zadania publicznego ”Zorganizowanie turniejów integracyjnych osób niepełnosprawnych z rówieśnikami z żorskich szkół podstawowych i gimnazjalnych”.

Udział w turnieju brały reprezentacje 3 żorskich szkół gimnazjalnych i podstawowych: Gimnazjum nr 8 i SP-16 pod opieką  Renaty Kanik i Pauliny Kuśki, Gimnazjum nr 6 i SP-13 pod opieką Mariusza Śniegonia, Gimnazjum nr 7 i SP-12 pod opieką Katarzyny Lorendz-Zdziebło, Mieczysława Jakubowskiego i Piotra Adamca.

Uczestnicy turnieju w integracyjnych zespołach piłki nożnej i ringo, przez dobrą zabawę pokazali, że rywalizacja nie jest najważniejsza. Każdy z nich został nagrodzony drobnym upominkiem.

Osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie turnieju byli: Wioletta Lach-Dobosz i Wojciech Surowiec. Nad bezpieczeństwem turnieju i opiekę medyczną sprawowali ratownicy medyczni ze Stowarzyszenia Medycznego „ISKRA” Żory. Słodki poczęstunek ufundowała piekarnia Rehlis, którym organizatorzy serdecznie dziękują.

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej i Ringo zorganizowany został dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Żory.

Info. Org.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"