Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Wpadł na kradzieży zabawek i perfum

27.12.2022
Wpadł na kradzieży zabawek i perfum

Mundurowi otrzymali wezwanie do jednego ze sklepów przy Alei Zjednoczonej Europy. Choć tym razem łączna kwota skradzionych przedmiotów nie była wysoka, to policjanci rozpoznali w mężczyźnie złodzieja kasetki z pieniędzmi sprzed kilku dni. Za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek ok. 7:30 policjanci otrzymali zgłoszenie, iż w jednym ze sklepów wielobranżowych doszło do kradzieży, a sprawca został ujęty przez ochronę. Na miejscu ustalili, iż mężczyzna z półki sklepowej zabrał zabawkowe samochody i kosmetyki, a następnie próbował opuścić sklep. To jednak nie wszystko… W sklepowym złodzieju mundurowi rozpoznali sprawcę kradzieży metalowej kasetki z zawartością ok. 1200 zł, która miała miejsce dzień wcześniej przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, iż zatrzymany przez stróżów prawa 32-letni żorzanin, z kradzieży uczynił sobie stałe zajęcie.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"