Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Wiosenne odrodzenie w SPA - wyniki konkursu

26.04.2011
Wiosenne odrodzenie w SPA - wyniki konkursu

Aby wygrać jedną z trzech wejściówek na SPA, należało jednym zdaniem opisać, czym jest dla Was wiosna, czym pachnie i z czym Wam się kojarzy. Sprawdź, czy wygrałeś!

Otrzymaliśmy od Was mnóstwo zgłoszeń na konkurs. Decyzja o tym, które propozycje mają zostać nagrodzone, nie była łatwa. Wybraliśmy trzy, naszym zdaniem najciekawsze i najbardziej oryginalne opisy wiosny. Oto zwycięzcy:

SYLWIA BRANDYS - Wiosna jest dla mnie orzeźwieniem, pachnie jak świeża mięta, smakuje jak poranne espresso!

SŁAWOMIR BRAŚ - Wiosna to miłość o zapachu róży i smaku truskawki ;)

BEATA SENDLEWSKA-TOPOLEWSKA - Gdy na wiosnę budzą sie wszystkie rośliny i zwierzęta, wraz z nimi odradza się moje serce, oczy nabierają blasku, a skóra szuka muśnięcia promieni słońca, to jest jak zastrzyk szczęścia.

Gratulujemy! Karnety ufundowane przez hotel Kameleon i Club Ambasadę można wykorzystać na wizytę w SPA (90 minut), solarium (8 minut), grę w bilard (60 minut) lub grę w kręgle (30 minut). Po odbiór zapraszamy do redakcji portalu zory24.pl (ul. Moniuszki 10, Pasaż Pod Zegarem, I piętro), od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Wejściówki odebrać można do 13 maja. pc-s

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"