Sobota, 20 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Wicemistrzowie Śląska w pływaniu

18.05.2011

Szymon Jaworski został czterokrotnym Wicemistrzem Śląska w pływaniu rocznika 2001 podczas mistrzostw, które odbyły się 14 maja w Knurowie.

Szymon zdobył podium w konkurencjach: 50 m stylem dowolnym: 34.30; 100 m stylem motylkowym: 1.36.45.; 50 m stylem klasycznym: 48.52 i 50 m stylem motylkowym: 39.91. Agnieszka Tomasiak została Wicemistrzynią Śląska na 50 m stylem motylkowym z czasem 42.72 i zajęła III miejsce na 100 m stylem motylkowym z czasem 1.41.46. Monika Wagner zajęła IV miejsce na 50 m stylem klasycznym. Kacper Milbrant spisał się bardzo dobrze na 100 m stylem grzbietowym i zajął VI miejsce z czasem 1.41.58. Julia Dworok w każdym starcie poprawiała swoje rekordy życiowe o kilka sekund, np. 50 stylem dowolnym o 8 sekund. Sztafeta 4x50 zmiennym zajęła IV miejsce. Szymon Jaworski został czwartym zawodnikiem zawodów. Po dwóch edycjach ligi klubów również zajął IV miejsce. Monika Wagner po dwóch edycjach została VIII zawodniczką zawodów. info: TŚ