Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 30 listopada 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Konstantyna

W szoferce pachniało narkotykami. Nie zawiodły policyjne nosy

10.08.2022
W szoferce pachniało narkotykami. Nie zawiodły policyjne nosy

Policjanci wydziału kryminalnego żorskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn i skonfiskowali 15 gramów substancji psychoaktywnych. Mężczyźni początkowo tłumaczyli, że nie wiedzą, w jaki sposób narkotyki znalazły się w ich samochodzie. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat więzienia.

W trakcie patrolu miasta, w rejonie Alei Jana Pawła II kryminalni zauważyli zaparkowany samochód dostawczy, w którym siedziało dwóch mężczyzn – 46-letni żorzanin i 31-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Od pierwszych chwil kontroli wiedzieli, że „nos” ich nie myli, gdyż już podczas rozmowy wyczuli, iż z wnętrza pojazdu wydobywał się intensywny i charakterystyczny zapach zabronionej substancji.

Po wnikliwym przeszukaniu pojazdu i przewożonych bagaży znaleźli worek foliowy zawierający prawie 15 gramów substancji psychoaktywnej. Mężczyznom przedstawiono już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy również, iż zażywanie tego typu substancji jest śmiertelnie niebezpieczne. Większość psychoaktywnych substancji ma działanie kardiotoksyczne, neurotoksyczne, może powodować niewydolność wielonarządową, co w konsekwencji może doprowadzić do śmierci.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"