Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 26 marca 2023 r.  Imieniny: Emanuela, Teodora

Tiruriruuuu

02.07.2010
Tiruriruuuu

Kiedy Wasz mężczyzna spędza długie godziny oglądając mecze, to już czas najwyższy na wdrożenie Planu B! Możecie pokołysać się w rytmie RNB albo zaprezentować swoje wokalne możliwości na niedzielnym karaoke... Więc – do dzieła! ok

Jak co tydzień - Friday selection w La ubie.

Nietuzinkowa selekcja muzyczna, której nie spotkasz w innych klubach - masz dość zabawy pod jednostajny rytm i wciąż te same kawałki brylujące na wszystkich parkietach? Muzyczna przygoda tym razem skupiona będzie wokół gatunków takich jak funk, r&b, rock&roll, hip-hop także dla każdego coś odpowiedniego.

Z kolei jutro wszystkich lubiących się bawić w doborowym towarzystwie i przy dobrej muzyce zapraszamy na Saturday Night Fever.

 

 

W Ambasadzie, w rytmie black i RNB zagra jutro Dj McKenneth, a w niedzielę możecie pozdzierać gardła na karaoke.

 

 

 

 

A w kinie...

 

 

Toy Story 3

 

 

Andy stał się już dużym chłopcem i wybiera się na studia. Pragnie zabrać wraz ze sobą swą ulubioną zabawkę z dzieciństwa Kowboja Chudego, a resztę jego podopiecznych mama chłopca postanawia oddać do miejskiego przedszkola. W obawie o los swoich przyjaciół Chudy postanawia ich nie opuszczać. W przedszkolu zabawki nawiązują nowe znajomości, oraz napotykają na niebezpieczeństwo ze strony niesfornych przedszkolaków. Od tej pory Chudy wraz z przyjaciółmi robią wszystko by się stamtąd wydostać i wrócić do domu.

 

Plan B

 

 

Po latach randkowania, Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na "tego jedynego" zabiera jej zdecydowanie zbyt dużo czasu. Zdecydowana, żeby zostać matką, Zoe obmyśla sprytny plan i w dalszej perspektywie ma zamiar sama wychowywać dziecko. W dniu sztucznego zapłodnienia Zoe spotyka jednak Stana (Alex O Loughlin), mężczyznę z realnymi możliwościami i sprawy przyjmują zupełnie inny obrót.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"