Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Święto plonów w Baranowicach

16.08.2018
Święto plonów w Baranowicach

Jeśli chcecie z uśmiechem i w doskonałej atmosferze pożegnać tegoroczne wakacje, warto wybrać się na Dożynki w Baranowicach. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych!

Impreza dożynkowa pod nazwą „Baranowickie Pożegnanie Wakacji” odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia na boisku LKS Baranowice przy ul. Lipowej. Świetna zabawa rozpocznie się już o godzinie 15:00, kiedy ruszy „Czas zabawy i relaksu”. Do dyspozycji najmłodszych będą bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie, a całe rodziny będą mogły zmierzyć się z grą miejską Żorska Strefa Niepodległości, przygotowaną przez Muzeum Miejskie. Będzie też można spróbować swoich sił na strzelnicy paintballowej i nauczyć się grać w bule. Warto pojawić się już na początku imprezy, ponieważ na pierwszych uczestników będą czekały atrakcyjne nagrody.

Na godzinę 17:00 zaplanowano uroczyste rozpoczęcie Dożynek, a po nim tradycyjny poczęstunek – bezpłatny kołacz i kawę. O miłą atmosferę zadba Zespół Ludowy Baranowice. Po nim na scenie zaprezentuje się gwiazda wieczoru – zespół Preludium. Po koncercie odbędzie się zabawa taneczna. Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Żory. info: UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"