Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 07 grudnia 2023 r.  Imieniny: Ambrożego, Marcina

Sprawdź, czy wygrałeś

11.02.2011

Aby wygrać jedną z dwóch podwójnych wejściówek na Maraton Walentynkowy w Kinie Na Starówce, należało napisać, w jakich serialach telewizyjnych grają siostry Bohosiewiczówny z Żor.

W nadesłanych odpowiedziach, wymienialiście takie filmy, jak: "Usta Usta", "Przystań" i "39 i pół" (Sonia Bohosiewicz) oraz "M jak Miłość", "Londyńczycy" i "Szpilki na Giewoncie" (Maja Bohosiewicz).

Bilety do kina wygrali:

Łukasz Chmielecki

Monika Sasuła

Gratulujemy! Wejściówki do odebrania w kasie kina. Prosimy o zabranie dowodu tożsamości.

"Wojna żeńsko-męska" to film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"