Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Seminarium kumite karate kyokushin w Żorach - w sobotę

25.06.2014

W sobotę 28 czerwca br. w Hali Sportowej przy ul. Folwareckiej  w Żorach odbędzie się „Seminarium kumite karate kyokushin”, w którym wezmą udział karatecy z klubów karate kykoushin z terenu Górnego Śląska. Poprowadzi je sensei Janusz Piórkowski (4 dan), wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, Mistrzostw Ślaska, który obecnie jest kierownikiem jastrzębskiego ośrodka karate kyukushin.

Nazwa „seminarium” może być  nieco… myląca. Nikt bowiem nie będzie robił godzinnych prelekcji, nie będzie tablic, plansz, czy rzutnika… Tak naprawdę będą zajęcia praktyczne. Seminarium poświęcone będzie kumite od light kontaktu, poprzez semi do full kontaktu – przepisy walki, dozwolone techniki, kombinacje, walki sparingowe.

Seminarium, którego organizatorem jest Klub Sztuk Walki „Shogun” Żory odbywać się będzie w godzinach od 15.00 do 18.00. Zapraszamy wszystkich ćwiczących kyokushin, byłych adeptów jak i osoby chcące rozpocząć przygodę z karate kyokushin. Wstęp zarówno dla uczestników, jak i widowni jest wolny.

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"