Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Salon Sari funduje zakupy! - rozstrzygnięcie

12.09.2011
Salon Sari funduje zakupy! - rozstrzygnięcie

Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym nagrodą są zakupy ze stylistą od Salonu Piękności SARI. Dziś o 18.00 również rozstrzygnięcie castingu w Salonie.

Odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jakie atrakcje dla klientów przygotował Salon SARI we wrześniu, jest oczywiście: Spotkanie ze Stylistą (Personal Shopper). Zakupy (o wartości 100 zł) wygrywa:

AGNIESZKA MOLENDA

Gratulujemy! Aby sfinalizować spotkanie, prosimy o kontakt z Salonem Sari: 32 475 54 20. Nagrodę należy odebrać w ciągu trzech miesięcy.

Salon Piękności "SARI" działa w Żorach od dwóch lat, starając się uzupełnić rynek o usługi, których do tej pory brakowało. Profesjonalny zespół Salonu pod kierownictwem Mistrza Fryzjerstwa i Stylistki Katarzyny Maciończyk oferuje usługi na wysokim poziomie w przystępnych cenach. Personel stale podnosi swoje kwalifikacje. Salon oferuje szeroką gamę kompleksowych usług fryzjerskich, kosmetycznych, stylizacji paznokci, wizażu, oraz masaże różnego rodzaju a także solarium.
Salon Piękności "Sari" proponuje również "Pakiety ślubne" i "Pakiety na Wielkie Wyjście" wraz z ciekawymi premiami – w celu szerszego zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę: www.salonsari.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, Salon organizuje  róznego rodzaju spotkania takie jak :
                    - spotkania ze specjalistami od doboru właściwej bielizny (Braffiterkami) dla wszystkich kobiet -
                       znane wśród stałych klientów jako "Lobby Biuściastych",
                    - pokazy makijażu, stylizacji różnego rodzaju itp.
                    - spotkania z dietetykami, masażystami, terapeutami itd.

We współpracy ze swoimi partnerami, proponuje ciekawe usługi takie jak:
      - artystyczna sesja zdjęciowa (np. ślubna),
      - naukę tańca dla Pary Młodej,
      - podróż poślubną oraz wiele innych.
A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Już 19 września o godzinie 19.00 w Salonie Piękności „Sari” odbędzie się spotkanie ze współpracującą z Salonem specjalistką od poprawy i zmiany wizerunku (Personal Shopper). Poniżej pełna oferta "IzaProjekt":

- Personal Shopper - Osobisty Stylista.
Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Chcesz poczuć się modną i szykowną kobietą? a przede wszystkim chcesz czuć się dobrze i komfortowo w swojej skórze? Skorzystaj z usług stylisty!!
Pomogę Ci być pewną siebie trendy kobietą. Czas w końcu pomysleć o sobie! Razem sprawimy , że poczujesz się jak nowo narodzona!

Oferuję :
-porady
-analizę szafy
-planowanie garderoby
-personal shopping czyli wspólne zakupy
.
Skorzystaj z usług profesjonalisty przed szczególnym dniem! (wesele, studniówka,urodziny, imprezy okolicznościowe). Istnieje możliwość wykupienia pakietów (analiza szafy plus zakupy) w bardzo atrakcyjnej cenie. Korzystne rabaty przy nawiązaniu stałej współpracy! Podaruj poradę stylisty komuś w prezencie! Zapewniam pełną dyskrecję! Koszt - nie więcej niż nieudany i nieprzemyślany zakup! :)
Wszystko na luzie i w miłej atmosferze!!

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"