Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Ruszyło lodowisko. Poślizgaj się!

12.12.2018
Ruszyło lodowisko. Poślizgaj się!

Rozpoczął się sezon zimowych szaleństw na żorskim lodowisku! Na wszystkich miłośników jazdy na łyżwach czeka lodowa tafla o wymiarach 30 x 20 metrów i świetnie wyposażona wypożyczalnia sprzętu.

Nowe pingwiny do nauki jazdy, kaski ochronne dla dzieci oraz zmieniony wystrój – to zmiany wprowadzone w tym roku na lodowisku przy ul. Folwareckiej w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kinder Pingui”. Wszyscy odwiedzający lodowisko będą mogli także skorzystać ze szkółki łyżwiarskiej, dyskotek na łyżwach i mini kawiarenki, w której można usiąść przy stoliku i napić się gorącej kawy czy herbaty z automatu.

Wszyscy, którzy mają ochotę skorzystać ze ślizgawki, a nie mają własnych łyżew, mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu, mieszczącej się wewnątrz pobliskiej hali MOSiR. Znajdziemy tam aż 140 par łyżew oraz specjalne „foczki” dla dzieci, dopiero uczących się jazdy na łyżwach.

Szczegółowy harmonogram otwarcia lodowiska oraz cennik można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Żory. info: UMAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"