Piątek, 19 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Adolfa, Leona

Relacja z rozgrywek e-futbol ligi: Zupil liderem!

27.04.2015

Za nami trzecia kolejka w I lidze i dwóch grupach w II ligi. W pierwszej lidze tempa nie zwalniają zawodnicy Zupila Piaski, którzy w sobotę pokonali 2-0 ekipę Centrum Rybnik i samodzielnie liderują w pierwszej lidze bez utraty bramki w trzecim kolejnym meczu. Zobacz tabele i wyniki:

Dużo bramek padło w meczu Amanisu Pub Nowiny z Dżoga Team Ochojec bo aż 8, goście prowadzili już 2-4, ale w końcówce spotkania dali sobie wbić dwie bramki w tym jedną z karnego i mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 4-4.

W małych derbach regionu Żor pomiędzy RowRybem a FC Żory zwycięsko wyszli z tego pojedynku goście, wygrywając 2-3. Jest to pierwsza, ale jakże ważna wygrana dla drużyny FC Żory. W niedzielę do meczu kolejki doszło w Jejkowicach, gdzie ZRB Noster podejmował obrońcę tytułu ekipę MaxBudu Wielopole. Pierwsza połowa bez większych zagrożeń pod bramkami, natomiast druga to całkowite przeciwieństwo. Chwile po gwizdu sędziego Noster wychodzi na prowadzenie. Podrażniona drużyna MaxBudu wzięła się do roboty i po kilku minutach mieliśmy remis 1-1. Gdy gra się trochę uspokoiła strzał zza szesnastki oddaje zawodnik MaxBudu i piłka wpada do bramki. Jest 1-2. Około 75 minuty błąd w szeregach obronnych gości wykorzystują gospodarze i mamy remis, który utrzymał się już do końca spotkania. Wynik 2-2. W ostatnim meczu I ligi Amator Boguszowice podejmował zespół Bruk-Budu Chwałowice. Goście z pewnymi brakami kadrowymi zdołali sprostać oczekiwaniom i wygrali 2-3. Pauzę w III kolejce miała drużyna KS Rybówki.

W drugiej lidze w grupie A tempa nie zwalniają Vikingowie z Jankowic, którzy tym razem pokonali u siebie ekipę Dżonsonów 2-1 i tym samym z kompletem punktów są liderem w swojej grupie. Również drużyna Iskry Rowień może się pochwalić trzecim meczem bez porażki tym razem pokonując zespół FC Chwałowic 1-3. W innych meczach Lubar Buzowice pokonuje żorski Continental 3-2, a Czarne Fidosy w ciekawym spotkaniu wygrywają z Sokołem Chwałęcice 4-3.

W grupie B pierwsze punkty ligowe zdobywają zawodnicy z Knurowa, którzy to zremisowali z KS Boguszowice 3-3. Zawodnicy Bolix-RKP Rybnik, którzy w zeszłym tygodniu pokonali faworyzowaną drużynę Rymera nie zwalniają tempa i tym razem odprawiają z kwitkiem drużynę Huraganu Żory z wynikiem 3-1. W meczu dwóch zasłużonych drużyn w naszej lidze drużyna Victorii Głożyny przegrywa 1-3 z Solszybem. Pauzę w tej kolejce miała drużyna Rymera Niedobczyce.