Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 09 grudnia 2022 r.  Imieniny: Leokadii, Wiesława

Punkt Dezynfekcji. Bezpiecznie, wydajnie, wygodnie i elegancko

Punkt Dezynfekcji. Bezpiecznie, wydajnie, wygodnie i elegancko

Punkt Dezynfekcji to bezdotykowe urządzenie do odkażania dłoni. Jest bezpieczne i wydajne, co przy utrzymujących się cenach płynów do dezynfekcji stanowi jego istotną zaletę. Zamontowany w nim i stworzony specjalnie na potrzeby urządzenia elektroniczny system dozowania płynu pozwala osiągnąć wynik 77 tysięcy dawek z zaledwie 30 litrów płynu w zbiorniku urządzenia.

Punkt Dezynfekcji zaprojektowany został i produkowany jest w Żorach przez firmę Jakar, należącą do Arkadiusza Zielińskiego. To z inicjatywy właściciela i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, firma podjęła się produkcji urządzeń służących ochronie zdrowia i życia. Wdrożenie planu związanego z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej zbiegło się z pojawieniem się realnego zagrożenia, związanego z wybuchem epidemii koronawirusa.

Punkt Dezynfekcji to nowy produkt, który od innych produktów o podobnym przeznaczeniu różni się znacząco, gdyż jest to jedno z najbardziej wydajnych tego typu urządzeń na rynku europejskim. Jego projekt powstał w gronie zaproszonych przez firmę Jakar specjalistów. Przy jego produkcji firma wykorzystuje swoje 20-letnie doświadczenie w branży elektronicznej.

Solidna, a przy tym estetyczna konstrukcja, prosty układ sterujący i umiejętne połączenie pozostałych elementów urządzenia sprawiają, że Punkt Dezynfekcji jest wygodny w użytkowaniu i trwały. Zalety, które cenią sobie jego nabywcy, to także jego wyposażenie:

– wysokiej jakości czujnik ruchu o szerokim obszarze odczytu dłoni,

– dysze, które dokładnie pokrywają płynem obie dłonie jednocześnie,

– elektroniczny dozownik, który podaje płyn w postaci przyjemnej mgiełki,

a także wykonanie: z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo, zapewniające długie i bezawaryjne użytkowanie.

Zapraszamy na stronę internetową www.punktdezynfekcji.pl. To tutaj dowiecie się Państwo więcej, jak również pod numerem telefonu: 665 775 111. Zachęcamy też do skorzystania z naszej dostępnej na stronie oferty sprzedaży maseczek i płynów dezynfekujących.

as/red.

Na zdjęciu: Arkadiusz Zieliński, właściciel firmy jakar i produkowane przez nią urządzenia do dezynfecji dłoni.

Foto. Jakar.


 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2022 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"