Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Pożegnaj zimę na rowerze

19.03.2010
Pożegnaj zimę na rowerze

Klub Turystyki Kolarskiej PTTK “Wandrus” zaprasza miłośników roweru i turystyki rowerowej na XX Jubileuszowe Topienie Marzanny na Gichcie, które odbędzie się 27 marca. Rajd rozpocznie się na Rynku o 10.00, zakończy w Parku Piaskownia przy ul. Bocznej.

Trasa prowadzi przez Szczejkowice i Palowice, ale na metę będzie też można dojechać dowolną drogą. Na Piaskowni, o 11.30 odbędzie się konkurs na najładniejszą Marzannę, po czym rajdowcy pożegnają zimę, topiąc kukłę. Zorganizowane zostaną także konkursy: sprawnościowy i strzelania z broni pneumatycznej. Zwycięzcy otrzymają puchary i nagrody. Będzie można też posilić się kiełbaską z grilla (posiłek zapewnia organizator).

 

Warunkiem uczestnictwa jest dobry humor, forma i sprawny rower! Dla rajdowców przewidziane są: pieczątka i plakietka okolicznościowa, puchar dla najliczniejszej drużyny, medale dla najstarszego i najmłodszego. Wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowany rower, ufundowany przez Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Koszty: dorośli: 2 zł, dzieci i młodzież do 18 lat: udział bezpłatny. Dzieci biorą udział wyłącznie pod opieką dorosłych. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

 

Kontakt z organizatorami: prezes klubu Ryszard Skonieczny, tel. 601 660 744.
Życzymy miłych turystycznych wrażeń! info: Wandrus (red. pc)
 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"