Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w trakcie rodzinnego spotkania

06.12.2022
Poszukiwany listem gończym zatrzymany w trakcie rodzinnego spotkania

Ukrywający się przed organami ścigania mężczyzna najbliższy czas spędzi za kratkami. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którego dopuścił się wcześniej, grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Poszukują ludzi... Zarówno tych ściganych przez wymiar sprawiedliwości, jak i tych, których szuka rodzina, bliscy, którzy wyszli z domu i ślad po nich zaginął. To trudna służba, wymagająca stuprocentowej dyspozycyjności, w której trzeba mieć intuicję i wykazywać się ogromną czujnością.

W minioną sobotę około godziny 13:00 kryminalni ustalili, iż poszukiwany listem gończym za rozbój 25-latek uczestniczyć może w rodzinnym spotkaniu… Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się, a mężczyzna został zatrzymany przy Placu Armii Krajowej i przewieziony do aresztu.
Dzień wcześniej na os. Gwarków „poszukiwacze” zatrzymali także 54-latka, względem którego sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia, do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"