Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Po sąsiedzku: Luxtorpeda zaprasza do biegania początkujących i zaawansowanych

09.03.2014
Po sąsiedzku: Luxtorpeda zaprasza do biegania początkujących i zaawansowanych

Grupa Biegowa Luxtorpeda Czerwionka wraz z Gminą i Miastem Czerwionka-Leszczyny zapraszają wszystkich chętnych do udziału w serii wspólnych, bezpłatnych treningów biegowych. Pierwszy już w najbliższy piątek.

Bezpłatne zajęcia prowadzone pod okiem trenera ­– Jacka Kostrzewy – przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych biegaczy chcących udoskonalić swoją technikę biegu.

GB Luxtorpeda Czerwionka wspólne wiosenne treningi organizuje od początku swojej działalności, czyli od 2012 roku. Tegoroczny cykl treningów będzie trwać do listopada. Głównym celem zajęć jest popularyzacja zdrowego trybu życia poprzez rozwijanie licznego już środowiska biegaczy i kijkarzy. Będzie to też okazja do wymiany doświadczeń i dzielenia się nimi z osobami dopiero rozpoczynającymi przygodę ze sportem.

Treningi będą się odbywały na stadionie MOSiR w Czerwionce przy ul. Wolności 2 w co drugi piątek (zaczynając od 14 marca) o godz. 18:00.

Info: Lux.Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"