Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Po sąsiedzku: III Bieg po Moczkę i Makówki w Stanowicach. Zapisz się już teraz

19.09.2014
Po sąsiedzku: III Bieg po Moczkę i Makówki w Stanowicach. Zapisz się już teraz

Wystartowały zapisy na III Bieg po Moczkę i Makówki organizowany przez Grupę Biegową Luxtorpeda Czerwionka.

Jest to dziesięciokilometrowy bieg, tradycyjnie odbywający się w Stanowicach w sobotę poprzedzającą święta bożonarodzeniowe, na który przyjeżdżają zawodnicy z całej Polski. Trasa składa się z czterech pętli. Organizatorzy stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę, dlatego zejść z trasy będzie można już po pierwszym okrążeniu. Dla zawodnika, który pobiegnie w najciekawszym przebraniu świąteczno-karnawałowym czeka nagroda-niespodzianka.

Zawody są częścią obchodzonego w gminie Czerwionka-Leszczyn "święta makówek" oraz stanowią ostatni bieg "Grand Prix Czerwionki-Leszczyn w biegach długodystansowych" (organizowanego we wpsółpracy Luxtorpedy z MOSiR-em Czerwionki-Leszczyn).

Warto na zawody zapisać się przez internet, gdyż w tym roku ilość zawodników ograniczona jest do 250 a opłata startowa (w przedpłacie) wynosi min. 10 zł. W tym roku będzie także możliwość zamówienia sobie okolicznościowej koszulki z technicznego materiału.

Regulamin i szczegóły jak zapisać się na bieg znajdują się na stronie internetowej biegaczy z Czerwionki: www.gbluxtorpeda.org.

info. GB LuxtorpedaAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"