Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Piłkarze - do gry!

18.03.2011
Piłkarze - do gry!

Już w kwietniu rusza 14 edycja najstarszej amatorskiej ligi piłkarskiej RALP w Rybniku, w której od 2000 roku grają także drużyny z Żor. W rozgrywkach mogą brać udział tylko zawodnicy, którzy nie są zarejestrowani w żadnych klubach piłkarskich.

21 lutego odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie przedstawicieli drużyn do rozgrywek sezonu 2011. Pierwsza kolejka ligi ruszy 2/3 kwietnia. Ostateczny termin zgłoszenia drużyny do rozgrywek został przedłużony i upływa 21 marca. W tym dniu odbędzie się również spotkanie organizacyjne do Sezonu 2011 przedstawicieli drużyn grających oraz nowych chętnych ekip - w siedzibie ligi w Rybniku przy ul. Broniewskiego 23, godz 18.00. Zapisy telefoniczne oraz wszelkie informacje organizacyjne udziela wiceprezes Zarządu Krystian Nowak, tel.: 500 059 066. Nie zmieniono opłat dotyczących udziału drużyn w rozgrywkach i pozostają w tej samej wysokości co w sezonie 2010, a mianowicie: 200 zł kaucja zwrotna oraz opłata za zgłoszenie każdego zawodnika - 10 zł.

Mecze rozgrywane będą w soboty lub niedziele na własnych boiskach,. Liga jest w trakcie rozmów związanych z darmowym udostępnieniem kompleksu boisk. Już niebawem zostanie również zmodernizowania strona internetowa ligi: www.ralp.pl. info: RALPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"