Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Park Cegielnia. Biathlon dla każdego

25.04.2023

W Żorach odbędzie się jedna z ogólnopolskiej edycji programu: Biathlon Dla Każdego, której organizatorem jest Polski Związek Biathlonu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach. To zawody, które przyciągają na start zarówno osoby trenujące biatlon, jak i amatorów, którzy chcą sprawdzić się w letniej odmianie tej olimpijskiej dyscypliny.

W letniej odmianie biathlonu rywalizację na nartach zastąpiono biegami a karabin biatlonowy na zamieniono na broń laserową. Uczestnicy będą współzawodniczyć na różnych dystansach, w kilku kategoriach wiekowych oddzielnych dla chłopców i dziewcząt, od 8-latków po dorosłych w kategoriach open kobiet i mężczyzn.

Będzie prowadzona również rywalizacja w kategorii Family CUP, do której może przystąpić drużyna w składzie minimum trzyosobowym, w tym co najmniej jednego rodzica oraz dziecka.

Każdy z zawodników startuje w odpowiedniej do wieku kategorii zgodnej z regulaminem zawodów Biathlon dla Każdego. Wynik końcowy stanowi suma punktów trzech najwyżej sklasyfikowanych członków rodziny. Nagrodę otrzymuje rodzina, która zgromadzi największą ilość punktów.

Biathlon będzie miał miejsce 20 maja br. w Parku Cegielnia. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie. Zapisy trwają do 19 maja.

Źródło: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"