Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Oto trzykrotni Mistrzowie Ligi ROW 2013

04.11.2013
Oto trzykrotni  Mistrzowie Ligi ROW 2013

Po zwycięstwie 4:1 nad drużyną Meksyku, zespół MaxBudu został po raz trzeci Mistrzem Ligi ROW.

Do tego, zawodnikom MaxBudu udało się obronić tytuł z poprzedniego sezonu jako pierwszej drużynie w historii ligi. Nie był to łatwy mecz. MaxBud znał wszystkie wyniki rozgrywanej kolejki i wiedział, że musi liczyć tylko na siebie. Aby zapewnić sobie tytuł musiał ten mecz wygrać. W ostatniej kolejce Marat zagra z MaxBudem i w razie niepowodzenia w tym meczu ostatnia kolejka zaważyłaby o tytule mistrzowskim. Na nasiąkniętym wodą boisku z licznymi kałużami górą gospodarze, którzy po meczu cieszyli się z mistrzostwa. Tuż za nimi uplasował się Marat. Te dwie drużyny ostatnio grają najlepiej i bezpośrednie pojedynki między nimi decydują o mistrzostwie. W tym sezonie Marat zanotował dwa potknięcia, remisując swoje mecze i to wykorzystał MaxBud.

W tej kolejce zawodnicy Maratu po raz kolejny zaimponowali formą strzelecką wygrywając 13:2 z Artechem. Nawet tak okazałe zwycięstwo na nic się zdało. Rymer zagrał z małym zaangażowaniem, bez wiary i to się zemściło. Na trzecim miejscu zameldowała się drużyna FC Morgan, która w tej kolejce wykazała się nie lada wyczynem, wygrywając w dziewięciu mecz z RKP. Wynik hokejowy 6:5. Jak widać zaangażowaniem i wolą walki dużo można zdziałać. Widmo spadku coraz bardziej zagląda w oczy zawodnikom Rodbudu, którzy co prawda wygrali z Kodą 3:2, ale dalej plasują się w strefie spadkowej, bo ich bezpośredni rywal, drużyna Old Stars wygrała na wyjeździe z FC Żory 5:2 i mało prawdopodobne, aby w ostatniej kolejce przegrali z RKP. Rodbud na zakończenie rozgrywek zmierzy się z FC Żory.

Więcej o lidze można dowiedzieć się na stronach: www.ligarow.ligsapce.pl oraz www.forum.habrova.pl

Info: LROW

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"