Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Ostre granie

29.09.2009
Ostre granie

W październiku w Tarocie wystąpi zespół AT DOMINE. Ich muzyczne metamorfozy przebiegały od gatunku gothic-death, przez progresywny metal - rock, aż po...

Zespół AT DOMINE powstał w 95r. W 96r. ukazuje się płyta "in death s dark peace" z gatunku doom-gothic W 97r. zostają zarejestrowane 4 utwory. Muzyka oscyluje pomiędzy gatunkiem gothic-death. Materiał ten zostaje wydany w 99r. jako split z zespołem Sator /obecnie Delight/. W 2005r. zmiany gustów muzycznych, większe doświadczenie pozwoliły zarejestrować mieszankę całkowicie odmienną od wcześniejszych dokonań. Muzyka została zaszufladkowana przez słuchaczy jako szeroko pojęta muzyka rockowa utrzymana w kanonach metalowych z pierwiastkiem muzyki progresywnej.
Przez cały ten okres zespół regularnie koncertuje oraz prezentuje się w audycjach radiowych.

Obecnie w nowym składzie z bagażem doświadczeń i profesjonalnym podejściem do tematu po 4 latach przerwy przygotowali materiał w niestandardowej formie przekazu. Problem z zaaranżowaniem wokali wymusił stworzenie muzyki instrumentalnej wzbogacając całość partiami żywych skrzypiec.
 

Koncert AT DOMINE w Tarocie odbędzie się 22 października (czwartek). Wstęp free. info: Tarot, khAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"